Trenerka Gosia Gałkowska pokazała swój najnowszy trening boksu. W jej ruchach widać precyzję i zacięcie

Gosia Gałkowska nie zwalnia tempa i znów trenuje boks pod okiem Antoniego Chmielewskiego. Dziewczyna pokazała, jak ćwiczy i widać, że wkłada w to wiele energii i serca.

Gosia Gałkowska to trenerka gwiazd, która pod swoją opieką ma między innymi Karolinę Gilon i Karolinę Pisarek, z którą jeszcze niedawno wspólnie trenowała. Dziewczyna sama mocno dba o swoją figurę i regularnie odwiedza siłownię. Ostatnio coraz częściej pokazuje swój trening boksu. Jak tym razem poszło trenerce? 

Trenerka Gosia Gałkowska pokazała swój najnowszy trening boksu

Gosia Gałkowska to inspiracja i autorytet dla wielu dziewczyn. Łączy mądry trening ze zbilansowaną dietą i czuwa nad kondycją swoich podopiecznych. Tym razem sama pokazała w jak świetnej jest formie. 

Zobacz wideo

Gosia Gałkowska to trenerka, która bardzo rzeczowo podchodzi do pokazywanych przez siebie ćwiczeń.  Na jej Instagramie można znaleźć bardzo bogatą ofertę treningów. Oprócz tego trenerka jest otwarta na nowe wyzwania i nie zamyka się na żadne propozycje, także te ze strony fanów, którzy niezwykle żywo reagują na każdy nowy post czy nagranie. Pojawia się naprawdę wiele pozytywnych komentarzy, które dotyczą przede wszystkim formy i zaangażowania trenerki w publikowane treści. 

Wielu fanów pyta, ile dokładnie trzeba ćwiczyć, by móc uzyskać taki efekt, jak u trenerki. Gałkowska chętnie odpowiedziała: 

Ćwiczę od 16 lat, ale za cel postawiłam sobie rozbudowanie tej partii ciała dopiero 3 lata temu. Odpowiednie, systematyczne treningi plus dieta plus wytrwałość są kluczem! - napisała. 

Jak widać, Gosia Gałkowska jest w najlepszej możliwej formie. Nie przestaje jednak doskonalić swoich umiejętności i wciąż zaskakuje swoich instagramowych obserwatorów. Co pokaże następnym razem? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.