Żona Chrisa Hemswortha zdradziła, w jaki sposób dba o sylwetkę. Poznaj dietę i trening gwiazdy

Elsa Pataky może pochwalić się zachwycającą sylwetką. Aktorka hiszpańskiego pochodzenia, aby pozostać w formie prowadzi aktywny tryb życia. Jak wygląda treningowy plan gwiazdy?

Chris Hemsworth zasłynął wcielając się w Thora w popularnych filmach Marvela. Żona aktora, Elsa Pataky, zachwyca swoją urodą i nienaganną figurą. Elsa niedawno ogłosiła, że już wkrótce pojawi się nowa książka jej autorstwa. Dowiemy się z niej, jakie są sposoby gwiazdy na osiągnięcie szczęścia. W pozycji nie zabraknie ciekawych i zdrowych przepisów oraz pomysłów na treningi

 

Elsa Pataky zdradziła, jak wyglądają jej ćwiczenia

W wywiadzie dla "Women's Health" gwiazda opowiedziała o tym, jak niezwykły wpływ na jej ciało ma ćwiczenie jogi:

W jodze jest zupełnie inny rodzaj energii. To również trening dla twojego umysłu. Jest moment, kiedy leżysz bez ruchu przez pięć minut. To rodzaj medytacji, który moim zdaniem jest niezwykle ważny dla naszego mózgu, aby uspokoić myśli. W tym momencie starasz się oczyścić umysł ze wszelkich napływających informacji i skupiasz się, aby nie myśleć o niczym - wyznała Elsa we wspomnianej rozmowie.

W innym wywiadzie Pataky podkreślała, że trening jogi doskonale działa na rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni. Kolejnym polecanym przez aktorkę ćwiczeniem jest stretching połączony z treningiem siłowym. Po jodze Elsa zwykle wykonuje trzy bardzo intensywne 30-minutowe serie tygodniowo, łącząc rozciąganie z ćwiczeniami siłowymi. Dodatkowo, ulubionym sportem Pataky jest jazda konna, która pozwala na relaks i spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Jak wygląda dieta Elsy Pataky?

Aktorka wyznała magazynowi "Sunrise", że stosuje dietę śródziemnomorską, która zawiera wiele warzyw, ryb, owoców, orzechów oraz naturalnych olejów. 

Nie wierzę w skuteczność szybkich diet, które możesz przeprowadzić przed wakacjami. Takie cuda nie istnieją. Przez całe życie, codziennie, stosuję dietę śródziemnomorską - powiedziała w przytoczonym wywiadzie.

Gwiazda przyznała, że od czasu do czasu stosuje dietę IF (od ang. intermittent fasting), która polega na okresowej głodówce. Do wypróbowania postu Elsę namówił jej mąż. 

Trening na świeżym powietrzu? Zobacz, jak ćwiczy Elyse Knowles:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.