Anna Powierza sporo schudła. Teraz wydała książkę o tym, jak jeść, by nie przytyć. Jej treść może zaskoczyć

Anna Powierza ważyła kiedyś 100 kilogramów. Udało sie jej schudnąć ponad 30 kilogramów. Z tej okazji postanowiła napisać książkę, w której zdradza, jak jeść, by nie przytyć i dodatkowo nie chorować.

Anna Powierza przeszła totalną metamorfozę. Po urodzeniu dziecka ważyła ponad 100 kilogramów i jak widać, dość mocno przeszkadzała jej ta waga. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zmieniła sposób odżywiania. Ćwiczyła, zdrowo jadła, lecz oczekiwane rezultaty nie następowały. Dopiero wizyta u specjalisty pomogła. Okazało się, że gwiazda "Klanu" cierpi na insulinooporność. 

Anna Powierza wydała książkę na temat zdrowego jedzenia

Anna Powierza przyznała, że dopiero wizyta u lekarza pomogła jej odkryć, dlaczego pomimo starań, nie udaje się jej zrzucić nadprogramowych kilogramów. To było ważne doświadczenie w życiu aktorki. Jak się okazało, to ono zachęciło ją do napisania książki, w której zdradziła swoje sposoby na to, by jeść, a nie tyć i do tego nie chorować. 

 

Anna Powierza była niesłychanie dumna z premiery swojej książki. Według autorki "Jak jeść, by nie tyć i nie chorować" to pozycja, która może pomóc wielu kobietom

Aby ta siła i ta energia popłynęła w świat, aby przyniosła zdrowie, aby przysłużyła się czemuś dobremu! Dzięki Wam, wiedza jak zdrowy styl życia wpływa na nasze zdrowie i życie, rozniesie się dużo dużo dalej, niż gdybym próbowała zrobić to sama!

- napisała pod relacją z premiery książki. 

Anna Powierza zamierza promować swoje najnowsze dzieło i wciąż nie przestaje walczyć o piękniejsze ciało. Choć aktualnie jest zadowolona ze swojej figury, nie zamierza przestać starać się o to, by jej organizm był zdrowszy. 

Julia Wieniawa była na obozie jogi. Tak wygląda jej trening po dłuższej przerwie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.