Gosia Andrzejewicz ciągle chudnie. Znamy jej sposób na szczupłą sylwetkę. Jest prosty, choć niedoceniony

Gosia Andrzejewicz schudła już ponad 12 kilogramów. Piosenkarka całkowicie zmieniła swój styl życia i dzięki temu straciła także kilkanaście kilogramów w talii. W czym tkwi sekret odmienionego wyglądu gwiazdy?

Gosia Andrzejewicz ostatnio przeszła sporą metamorfozę. Piosenkarka w tym roku skończyła 35 lat i zachwyca swoją figurą. Na polskim rynku muzycznym jest obecna od 2004 roku. W tym czasie zdarzało się jej mieć lepsze i gorsze etapy. Nigdy jednak nie wyglądała tak zjawiskowo, jak teraz. Jaki jest jej sekret? 

Gosia Andrzejewicz ciągnie chudnie

Gosia Andrzejewicz schudła ponad 12 kilogramów i, jak widać, nie zamierza na tym poprzestawać. Nie przypomina już siebie sprzed lat i zdaje się być bardzo zadowoloną z tego faktu. W mediach społecznościowych chwali się nowym wizerunkiem i chętnie opowiada, dzięki czemu udało się jej schudnąć. 

Zobacz wideo

Ta metamorfoza wymagała od niej sporego poświęcenia. Piosenkarka zmieniła swoje życie o 180 stopni i nie żałuje tego. Przeszła na zdrową dietę i zaczęła regularnie odbywać treningi

Dieta Gosi Andrzejewicz

Dieta Gosi Andrzejewicz jest bardzo zbilansowana. Gwiazda stara się jeść racjonalnie, nie objadać się na wieczór. 

Jeśli chodzi o dietę, to bardzo pilnuję tego, aby nie dotykać białego cukru pod żadną postacią. Słodycze omijam z daleka i to jest bardzo dobry kierunek. To świetnie wpływa na moją figurę, choć zerwać z cukrem było trudno. Zobaczymy, jak będzie na wakacjach, bo tam pewnie czeka na mnie wiele pokus. Postaram się być silna i im nie ulegać. (...) Staram się jeszcze nie jeść laktozy i glutenu, ale to ze względu na moje alergie - wyznała piosenkarka. 

Dziennie spożywa jedynie 1700 kcal. Treningi z osobistym trenerem zaczęła dopiero pod koniec lipca. Po czterech miesiącach ćwiczeń widać już niesamowite efekty jej ciężkiej pracy. Andrzejewicz lubi stawiać sobie wyzwania i chętnie sięga po obciążenia, kettle czy innego rodzaju przyrządy. Gumy oporowe na uda pomagają jej zadbać o mięśnie kończyn dolnych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.