Aneta Zając zachęca do ćwiczeń. "Po każdym treningu mam tyle energii, że aż strach się bać"

Aneta Zając w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda zmieniła swój wizerunek, co zawdzięcza intensywnym treningom. Szczęśliwa aktorka motywuje swoich obserwatorów do zmiany stylu życia.

Aneta Zając zyskała rozgłos, dzięki głównej roli w serialu "Pierwsza miłość". W ostatnich miesiącach aktorka przeszła niesamowitą przemianę. Gwiazda zmieniła dietę i zaczęła trenować na siłowni

 

Aneta Zając motywuje do ćwiczeń na siłowni

Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z siłowni. Zając ćwiczy razem z trenerem personalnym Staszkiem Kulikowskim. Aktorka zwraca uwagę, że mimo trudnych i intensywnych zajęć, ćwiczenia przynoszą dużo energii i pozytywnego nastawienia do życia. Uśmiechnięta i rozpromieniona Aneta jest najlepszym potwierdzeniem na to, że treningi to doskonały sposób na rozładowanie napięcia. Obserwatorzy gwiazdy zostawiają pod postem miłe komentarze:

Pani Anetko, kawał świetnej roboty! Oglądam codziennie serial i aż nie dowierzam. Czas chyba wziąć z Pani przykład. 
Coraz piękniejsza i zgrabniejsza. Trzymam kciuki.
Aneta, boska figura... Dużo wyrzeczeń, pracy i wysiłku. Dałaś z siebie 100%. GRATULACJE. 
Zawsze warto. Jakaż satysfakcja potem z każdego kilograma mniej. I to jest najpiękniejsza chwila. Anetko, gratuluję Ci, bo widać te efekty. 
Anetko, kiedy ty tak zeszczuplałaś? Wyglądasz tak młodo.
Brawo, gratuluję formy. Teraz to niejedna Ci będzie zazdrościć - czytamy wypowiedzi fanów pod wpisem. 

Aneta Zając zdradziła szczegóły diety

Przy treningach i szybkim trybie życia bardzo ważne jest pilnowanie zdrowej diety. Aneta Zając przyznała się, że w jej przypadku jadłospis musi być wyjątkowo restrykcyjny, ze względu na chorą tarczycę. Posiłki aktorki składają się z lekkostrawnych warzyw i owoców. Z diety wyrzuciła tłuste mięso, cukier oraz produkty pszenne. Odpowiedni jadłospis dla gwiazdy pomogli ułożyć dietetycy. Zając przyznała się, że gotowanie to jej pasja i choć choroba mocno ograniczyła możliwości, to samodzielne przygotowywanie posiłków cały czas sprawia jej dużo radości. 

Te gwiazdy dbają o sylwetkę. Zobacz trening Anny Dereszowskiej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.