Dua Lipa zdradziła szczegóły swojej diety i treningu. W jaki spobób gwiazda dba o sylwetkę?

Dua Lipa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich piosenkarek ostatnich lat. Gwiazda zachwyca nie tylko pięknym głosem, lecz także olśniewającą figurą. Jak wygląda jej ćwiczeniowa rutyna?

Dua Lipa zaczynała swoją karierę muzyczną w wieku czternastu lat, wrzucając covery znanych piosenek na platformę Youtube. W 2015 roku podpisała pierwszy poważny kontrakt z Warner Music Group. Później wydała debiutancki singiel "Be The One". Utwory młodej Brytyjki pokochali fani na całym świecie. Dua Lipa oprócz wpadającego w ucho głosu może pochwalić się piękną figurą. W jaki sposób piosenkarce udaje się utrzymać formę?

 

Dua Lipa zdradziła, jak wygląda jej trening

Znana piosenkarka w wywiadzie dla Vogue'a przyznała, że jej codzienny trening zajmuje 15 minut:

To ćwiczenia o dużej intensywności. Jest tak szybki, że ledwo zdążę go zacząć, a już się kończy! - wyznała Dua Lipa we wspomnianej rozmowie.

Wśród wykonywanych ćwiczeń pojawiają się skoki, elementy wspinaczki górskiej oraz popularne i intensywne ćwiczenie "burpees". Dodatkowo, kiedy znajdzie czas, podobnie jak Gigi Hadid czy Gisele Bündchen piosenkarka ćwiczy boks:

Uwielbiam boksować w wolnym czasie. Lubię to robić ze względu na korzyści w kształtowaniu figury oraz aby oczyścić myśli. Naprawdę sprawia mi to przyjemność. Boks to w zasadzie trening dla całego ciała. Od kiedy zaczęłam boksować mam lepszą kondycję, niż kiedykolwiek przedtem. To również doskonały sposób na rozładowanie stresu - dodaje gwiazda. 

Z artykułu dostępnego na stronie "Harper's Bazaar" dowiadujemy się, że sekret tkwi w łączeniu ze sobą różnych elementów poszczególnych sportów. Dua Lipa lubi miksować elementy fitnessu, jogi, boksu oraz pilatesu. Do treningów włącza również plank i ćwiczenia na poszczególne mięśnie brzucha. Od czasu do czasu gwiazda lubi też jeździć na rowerze. Tak zróżnicowany trening sprawia, że nie popadamy w rutynę, a efekty są naprawdę zachwycające! 

Dieta Duy Lipy 

Utrzymanie zbilansowanej diety podczas tras koncertowych wcale nie jest prostym zadaniem. Piosenkarka udzielając wywiadu dla "Adidas" zdradziła, że stara się zdrowo odżywiać, kiedy tylko jest to możliwe. Wie, że nigdy nie zrezygnuje z drobnych słodyczy, jednak stara się je ograniczyć. Kiedy nie jest w trasie i nie ma zwiększonego zapotrzebowania na cukier pilnuje, żeby nie objadać się niezdrowymi przekąskami w ciągu dnia. 

Karolina Pisarek polubiła boks. Zobacz, jak wyglądają jej zajęcia: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.