Katarzyna Glinka wraca do treningu po trzech miesiącach. Gwiazda przyznaje, że nie jest łatwo

Katarzyna Glinka przyznała się, że od trzech miesięcy nie trenowała na siłowni. Aktorka jednak postanowiła wrócić do ćwiczeń. Zdradziła na Instagramie, że nie jest to łatwe zadanie do wykonania.

Katarzyna Glinka  to znana polska aktorka, którą mogliśmy widzieć w takich produkcjach, jak: "Wkręceni", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oraz "Barwach szczęścia". Gwiazda aktywnie prowadzi swoje profile w social media. Katarzyna zawsze bardzo dbała o swoją figurę: biegała, chodziła na siłownię, startowała nawet w biegach z przeszkodami, uwielbia też jazdę na nartach. Ostatnio na Instagramie przyznała się, że tempo życia nie pozwalało na regularne ćwiczenia. Jednak teraz Glinka wróciła do treningów po trzymiesięcznej przerwie.

 

Katarzyna Glinka opowiada o powrocie do ćwiczeń 

Powrót do formy po dłuższej przerwie nie jest łatwym zadaniem, na co zwróciła uwagę aktorka: 

Nie jest łatwo wrócić do trenowania po trzech miesiącach przerwy. Okazuje się, że w moim wieku takie roztrenowanie powoduje powrót do stanu zerowego,  jeśli chodzi o rozciągnięcie

- wyznała Glinka. Gwiazda jednak się nie poddaje i planuje systematycznie uczęszczać na zajęcia. Katarzyna ćwiczy razem z trenerem personalnym, Arturem Jakuzem, który pilnuje, aby aktorka każde zadanie wykonała prawidłowo. Fani poczuli się zmotywowani do działania i wspierają gwiazdę w jej postanowieniu:

Trzeba trenować, żeby swoich fanów motywować. Na mnie na przykład takie zdjęcia z siłowni bardzo działają.
Pani Kasiu, ciało pamięta, powroty bywają trudne. Kwestia paru dni.
Kasiu, to wszystko dla zdrowia. Odrobina wytrwałości.
Pewnie, że pani da radę, pozdrawiam.

- czytamy w komentarzach pod postem aktorki. Glinka zwraca uwagę, że powrót do formy to sposób na dbanie o siebie i swoje zdrowie. 

Katarzyna Glinka od lat zachwyca sylwetką

Trzeba przyznać, że figura Glinki, nawet mimo przerwy w treningach, prezentuje się naprawdę świetnie. 42-letnia aktorka posiada zgrabną, szczupłą sylwetkę. Katarzyna potrafi łączyć rolę mamy z obowiązkami zawodowymi. Na zdjęciach z wakacji zaprezentowała piękną figurę, która zachwycała instagramowych obserwatorów aktorki. 

Jak wygląda trening na siłowni Pauliny Sykut-Jeżyny? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.