Anna Markowska zdradza swój sposób na szczęście. Zwraca uwagę na jeden szczegół

Anna Markowska, uczestniczka siódmej edycji Top Model, często wrzuca do sieci swoje rady odnośnie zdrowego trybu życia. Tym razem modelka zwraca uwagę na swoje sprawdzone sposoby na szczęście.

Anna Markowska zdobyła rozgłos dzięki udziału w popularnym programie "Top Model". Mimo że nie udało jej się wygrać show, zyskała wielu fanów i drogę do kariery. Jako modelka musi cały czas dbać o linię i promienny wygląd. Markowska często udziela się w sieci na różne tematy, związane nie tylko z treningami, lecz także życiem w stylu slow life. Ostatnio Anna postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom, co sprawia, że czuje się szczęśliwa.

 

Anna Markowska podaje swój przepis na szczęście

Co robić, aby czuć się szczęśliwym? Według gwiazdy wszystko zaczyna się od naszej relacji... ze sobą:

Zacznę od najważniejszej i pewnego rodzaju podstawowej (zasady), która pomoże Wam zrozumieć więcej. Jest to czas ze sobą. W ciszy lub z relaksującą muzyką w tle, bez słów, zapalcie świeczkę lub kadzidełko, możecie wziąć wygodną poduchę i usiąść na niej na ziemi lub po prostu wziąć gorącą kąpiel. Pooddychajcie i zobaczcie, jaki wasz oddech jest, krótki czy płynny i spokojny, dajcie sobie czas, ciesząc się tym, gdzie teraz jesteście. Zapytajcie się siebie samych za co wy się lubicie, co w sobie podziwiacie. Niech to płynie tak, jakbyście rozmawiały po prostu z przyjaciółką. Za co chciałybyście sobie podziękować?

- napisała Anna Markowska w najnowszym poście na Instagramie. W dalszej części wypowiedzi czytamy o tym, że warto przepracować tematy, które od dłuższego czasu zajmują nam głowę. Nie oceniajmy powracających myśli, pozwólmy im przepłynąć. Według modelki w ten sposób jesteśmy na dobrej drodze, by osiągnąć szczęście:

 Nic nie zmienia się tu i teraz, ale dziś możemy podjąć decyzję, która będzie dla nas najlepsza. Tak jak czujemy

- dodaje Markowska. Pod wpisem pojawiły się komentarze wiernych fanów modelki:

Każdy potrzebuje pobyć w ciszy.
Jesteś naprawdę piękną kobietą o cudownych wartościach. Dziękuję ci Aniu i wysyłam uściski.
Taka piękna i mądra kobieta

- czytamy pod postem Anny. 

Modelka zdaje sobie sprawę, że na wygląd ma również wpływ wewnętrzna równowaga, która sprawia, że z większym zapałem podchodzimy do życia. Markowska pokazuje, że gdy żyjemy w zgodzie ze sobą łatwiej nam osiągnąć zamierzone cele. 

Jak zacząć trenować na siłowni? Zobacz ćwiczenia Dagmary Wawrzyniak:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.