Trenerka personalna, Mariela Bravo, udostępniła swoje triki na brzuch. "To bardzo fajny trening, który można wykonać wszędzie"

Mariela Bravo to popularna, instagramowa trenerka, która po raz kolejny zdecydowała się pokazać swój autorski trening. Dziewczyna tym razem skupiła się na mięśniach brzucha i nóg. Te ćwiczenia mogą dać niezły wycisk!

Mariela Bravo inspiruje tysiące swoich obserwatorów. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 193 tysiące użytkowników, a liczba ta stale rośnie. Mariela nieustannie inspiruje i zaskakuje swoich fanów. Dzięki niej aktywność fizyczna przestaje być aż tak męcząca, a ćwiczenia stają się znacznie łatwiejsze do wykonania. Tym razem trenerka pokazała swój trening na brzuch i mięśnie ud. 

Trenerka personalna, Mariela Bravo, udostępniła swój trening na brzuch

Mariela Bravo wykorzystała letnią aurę za oknem i postanowiła swój najnowszy trening przeprowadzić na dworze. Ćwiczenia wykonywała na specjalnej macie, a w tle możemy obserwować przepiękne palmy. Trening nie wydaje się trudny, a przynosi sprawdzone efekty. 

 

Trenerka pokazała, jak prawidłowo wykonywać popularne ćwiczenia. Skupiła się głównie na ruchach wykonywanych w pozycji bocznej, z uniesionym lekko tułowiem. Zaczęła od zgięć nogi, po czym przeszła do spięć brzucha, przy użyciu także rąk. Swój trening zakończyła klasycznymi brzuszkami. Wykonała je z rękami przytrzymującymi głowę.

To bardzo fajny trening, który można wykonać wszędzie. Spróbuj przeprowadzić 4 rundy każdego ćwiczenia - 12 powtórzeń na rundę.

- napisała pod zamieszczonymi nagraniami. 

Ten zestaw ćwiczeń można więc z powodzeniem wykonać zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Trenerka pokazała, jak prawidłowo wykonywać wszystkie ruchy, by trening był jeszcze bardziej efektywny. Ćwiczenia te nie są wcale tak skomplikowane. Można je wykonywać równocześnie z Bravo. Trenerka nie narzuca zbyt szybkiego tempa. Nawet osoby początkujące z powodzeniem powinny wykonać większość z zaprezentowanych przez nią propozycji. 

Trenerka Gosia Gałkowska pokazała swoją autorską propozycję treningu na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.