Julia Wieniawa po wakacjach wróciła na siłownię. Ćwiczy pod okiem popularnego trenera osobistego

Julia Wieniawa spędziła kilka dni na Bali, uczestnicząc w obozie jogi. Po powrocie nie zwalnia tempa i pracuje nad sylwetką pod okiem trenera personalnego, Tadeusza Gauera.

Julia Wieniawa pilnuje, aby zachować piękną, wysportowaną sylwetkę i utrzymać świetną kondycję. Aktorka dużo czasu poświęca ćwiczeniom. Młoda gwiazda motywuje do prowadzenia zdrowego trybu życia, zamieszczając nagrania z treningów. Po powrocie z wypoczynku na Bali, Wieniawa wraca do swojego rozkładu tygodnia, co wiąże się z powrotem na siłownię.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa ćwiczy pod okiem trenera personalnego

Jak można zauważyć, Julia zawitała na siłownię, gdzie intensywnie ćwiczyła pod okiem znanego i cenionego przez wiele gwiazd trenera, Tadeusza Gauera. Po wyciszających dniach spędzonych na Bali i zajęciach z jogi, Wieniawa wraca do intensywnego tempa. Na zamieszczonych przez gwiazdę nagraniach widzimy, jak ćwiczy z wykorzystaniem gum treningowych oraz specjalnego przyrządu dostępnego na siłowni, który zapewnia dodatkowe obciążenie dla mięśni nóg. Zaprezentowane na InstaStories ćwiczenia doskonale działają na mięśnie brzucha, pośladków oraz nóg. Pozwalają też na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz poprawę postawy i kondycji. 

Dieta Julii Wieniawy

Gwiazda ze względu na chorą tarczycę musiała wykluczyć z diety produkty zawierające gluten. Udzielając wywiadu w "Przerwie na kawę" Wieniawa zdradziła, że spożywa dziennie jedynie 1500 kalorii:

Wiem, to jest mało, ale jem tyle tylko dlatego, że poza cateringiem piję też soki warzywne, którymi dobijam sobie kalorie. Zawsze wolę mieć poprawkę na to, że a nuż mi się zachce coś podjeść, ale to nie zdarza się często

- wyznała Julia. Młoda gwiazda przyznała, że zachowanie szczupłej sylwetki nie jest proste przy problemach z tarczycą. Pomagają jednak leki, odpowiednia dieta oraz intensywne treningi. Oprócz jogi i siłowni aktorka często chodzi na zajęcia z boksu, który ostatnio budzi zainteresowanie wśród wielu gwiazd. 

Wieniawa pokazuje kulisy zdjęcia na huśtawce. Sceneria jak z bajki, a zadanie trudne do wykonania:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.