Kylie Jenner uczy 22-miesięczną córeczkę jazdy na snowboardzie. Jak radzi sobie Stormi? Lepiej niż niejeden dorosły. Wideo robi wrażenie

Córka Kylie Jenner i Travisa Scotta ostatnio mocno zaskoczyła fanów celebrytki. Jej mama pokazała, jak dziewczynka udaje, że jeździ na snowboardzie. Jej zdolności są zaskakujące!

Kylie Jenner pokazała jak jej córka, Stormi Webster, trenuje jazdę na snowboardzie. Dziewczynka w tym roku obchodziła pierwsze urodziny, a jej zdolności są naprawdę zaskakujące. Córka celebrytki potrafi utrzymać równowagę i wygląda, jakby urodziła się z umiejętnością uprawiania tego sportu

Stormi Webster ćwiczy na snowboardzie

Kylie Jenner pokazała na swoim Instagramie, jak jej roczna córka ćwiczy podstawowe ruchy na snowboardzie. Dziewczynka wygląda, jakby uczyła się ich już od dłuższego czasu, a możemy się jednak domyślać, że to dopiero jej początki. 

Zobacz wideo

Kylie Jenner niejednokrotnie podkreślała, że bardzo się cieszy z obecności Stormi na świecie. Sama nawet przyznała, że jej rozstępy to prezent od córki. To dość zaskakuje, biorąc pod uwagę upodobanie rodziny Kardashianów do stosowania medycyny estetycznej. Fani byli mocno poruszeni jej szczerym wyznaniem. Nie kryli radości, że wreszcie jedna z klanu Kardashianów potrafi otwarcie powiedzieć o swoich niedoskonałościach. 

Długo czekałam na ten moment

- napisała Jenner pod zamieszczonym zdjęciem. 

Kylie Jenner bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Co prawda dziewczyna długo ukrywała fakt, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jednak Stormi bardzo szybko stała się oczkiem w głowie celebrytki. Kylie nie widzi świata poza swoją córką i bardzo często pojawia się ona w jej relacjach na Instagramie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.