Sara Boruc pochwaliła się umięśnionym brzuchem na Instagramie. Gwiazda szybko wróciła do formy po porodzie

Sara Boruc może pochwalić się piękną figurą. Ostatnio na Instagramie pokazała umięśniony brzuch. W jaki sposób gwieździe udaje się zachować tak świetną formę?

Sara Boruc niesamowicie szybko wróciła do formy po ciąży. Gwiazda zdradziła, że sylwetkę zawdzięcza treningom Ewy Chodakowskiej oraz zdrowemu odżywianiu. Boruc często podkreśla, że nie lubi chodzić na siłownię i woli treningi przeprowadzone w domu. Teraz może pochwalić się świetnymi efektami. Na Instastories pokazała pięknie wyrzeźbiony brzuch.

Sara Boruc - brzuchSara Boruc - brzuch Sara Boruc - Instagram

Gwiazda wróciła do treningów. Sara napisała, że zaczęła powoli, od lekkich ćwiczeń. Na początek zaplanowała zajęcia z jogi i pilatesu, które nie obciążają za mocno ciała, ale przynoszą świetne efekty. 

Sara Boruc - jak trenuje?

Boruc, pomimo wieloletniej znajomości z Anną Lewandowską, wybrała ćwiczenia z Ewą Chodakowską. Skorzystała z programu trenerki o nazwie "Mission Beach Body", którego głównym celem jest kształtowanie sylwetki pod kątem bikini. Każde zajęcia składają się z 6 minut rozgrzewki, półgodzinnego treningu właściwego oraz 6 minutowego rozciągania na koniec, które rozluźnia mięśnie. 30 minutowy trening składa się z 9 rund, podczas których wykonujemy każde z ćwiczeń trzy razy. Pod koniec każdego ćwiczenia mamy odmierzany czas do końca rundy. Takie zajęcia pomagają Sarze spalić tkankę tłuszczową oraz wyrzeźbić mięśnie brzucha, pośladków oraz nóg

Jak wygląda dieta Sary Boruc?

Posiłki Sary składają się ze zdrowych, pełnowartościowych produktów. Rano stara się zjeść coś bogatego w tłuszcz oraz białko. Przykładowo, śniadanie przygotowane dla Boruc przez jej męża zawiera czerwoną paprykę, jajka, hummus oraz ogórki. Tak przygotowany posiłek, mimo braku pieczywa, zawiera prawie 500 kalorii. To doskonały zastrzyk energii z samego rana. Każde danie Sary składa się z porządnej porcji warzyw, co mogliśmy zobaczyć na Instastories - Boruc pokazała swój obiad, który zawierał sałatkę z marchewki i czerwonej kapusty, awokado oraz kaszę. 

Jak ćwiczyć jogę w domu? Zobacz trening Anny Skury:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.