Selena Gomez wykonuje te ćwiczenia! Osobista trenerka gwiazd ujawniła, że taki trening możemy zrobić w domu

Jak Selena Gomez dba o figurę? To pytanie zadaje sobie wiele fanów piosenkkarki. Trenerka personalna, która pilnuje treningów gwiazd zdradza, które ćwiczenia możemy wykonać w domu.

Figura Seleny Gomez jednych zachwyca, a inni uważają, że gwiazda wciąż powinna pozbyć się kilku, ich zdaniem, zbędnych kilogramów. Shannon Nadj, znana instruktorka fitness w wywiadzie z "HollywoodLife" postanowiła zdradzić, jakie ćwiczenia wykonuje piosenkarka. Ten trening możesz przeprowadzić samodzielnie w domu.

 

Selena Gomez w swoim planie treningowym ma tych pięć ćwiczeń 

Shannon Nadj podzieliła się tajemnicą, jakie ćwiczenia wykonuje Gomez. Okazuje się, że taki trening można wykonać w domu. Trenerka personalna dodała, że wiele gwiazd uwielbia ten zestaw. Jak wygląda taki plan treningowy?

  • rozciągnięty wypad z wyrzutem rąk (10 powtórzeń) - przyjmij pozycję wypadu, z prawą nogą postawioną z przodu. Połóż lewe kolano na podłożu, umieść prawy łokieć na wewnętrznej stronie prawego kolana. Następnie delikatnie przyciśnij prawy łokieć do kolana i przekręć tułów w lewo. Wtedy sięgnij za lewe ramię, aż poczujesz, jak twoje ciało się rozciąga. Przytrzymaj pozycję przez 20-30 sekund i powtórz to samo ćwiczenie z lewą nogą z przodu. 
  • Skoki w przysiadzie (10-20 powtórzeń) - zacznij od rozstawienia stóp na szerokości ramion. Następnie zrób przysiad, po czym energicznie podskocz. Po wylądowaniu wróć do pozycji przysiadu, aby wykonać następne powtórzenia.
  • Unoszenia miednicy (10-20 powtórzeń) - Najpierw połóż się na plecach i ugnij nogi w kolanach. Następnie, unoś miednicę do góry, angażując w ruch mięśnie brzucha. Zatrzymuj ruch w momencie, kiedy miednica znajdzie się w tej samej linii, co łopatki, biodra i ramiona. Nie unoś się za bardzo do góry, pamiętaj o używania w tym ruchu mięśni brzucha. W tej figurze bardzo ważne są oddechy. Podczas unoszenia miednicy do góry wykonuj głęboki wdech. Opuszczając ciało na ziemię powoli wypuszczaj powietrze. 
  • Teasers - v ups (10 powtórzeń) - Aby poprawnie wykonać ćwiczenie połóż się na macie i ugnij kolana pod kątem 45 stopni. Następnie wyprostuj nogi i ramion, tak aby znalazły się równolegle do siebie. W tej pozycji unieś głowę i plecy do góry. Przytrzymaj pozycję przez kilkanaście sekund i opuść powoli plecy z powrotem na matę.
  • Przysiady Plié z obciążeniem (10-20 powtórzeń) - do wykonania treningu potrzebujesz obciążenia. Jeśli nie posiadasz ciężarków, możesz wziąć dwie duże butelki z wodą. Postaw stopy na szerokości bioder, a palce zwróć o 45 stopni na zewnątrz. Kucnij, aż kolana zajdą się pod kątem 90 stopni, a ciężar ciała utrzymuj na piętach. Podczas wyprostowania unieś ręce z ciężarkami, hantlami lub butelkami do góry, przyciągając je do klatki piersiowej. Podczas unoszenia ramion pamiętaj, aby mieć zgięte łokcie.

Trenerka personalna gwiazd zwraca uwagę na jeden szczegół

Tak opracowane ćwiczenia, jeśli wykonujemy je regularnie, mogą przynieść naprawdę zaskakujące efekty. Shannon Nadj przypomina, aby pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Sekretem trenerki jest dodawanie do wody soli himalajskiej, która dostarcza do naszego organizmu niezbędnych minerałów. Przy jakimkolwiek wysiłku fizycznym bardzo ważne jest pamiętanie o uzupełnieniu elektrolitów.

Jak ćwiczyć na świeżym powietrzu? Zobacz trening Elysy Knowles: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.