Anja Rubik wypoczywa w Kenii i pokazuje szczupły oraz umięśniony brzuch. Robi wrażenie

Anja Rubik pokazała zdjęcie, na którym widać jej mocno umięśniony brzuch. Modelka zawsze wyglądała rewelacyjnie, jednak już dawno nie pokazała swojego ciała z tak bliska.

Anja Rubik, światowej sławy modelka, może pochwalić się pięknym ciałem, które jest efektem porannego, regularnego joggingu i podnoszenia ciężarów. Anja trenuje także taniec raz w tygodniu i nie stroni od jogi oraz pilatesu. Dzięki wszystkim tym aktywnościom wygląda rewelacyjnie. Teraz pokazała zdjęcia, które tylko to podkreślają. 

Anja Rubik pokazała szczupły i umięśniony brzuch

Anja Rubik zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których pokazała swój naprawdę mocno umięśniony brzuch. Modelka wygląda rewelacyjnie. Sami zobaczcie:

 

Anja Rubik skończyła w tym roku 36 lat, a figury może jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Modelka pływa, biega, skacze na skakance oraz uprawia jogę, która pozwala jej wyciszyć się po ciężkim dniu. Jej treningi odbywają się przynajmniej trzy razy w tygodniu. 

Modelka waży około 47 kilogramów. Może pochwalić się wymiarami 84-61-90. To głównie zasługa odpowiedniej diety, ale także genów. Dieta Rubik jest dobrze przemyślana i zawiera jedynie najzdrowsze produkty. Aby utrzymać wagę, modelka radzi spożywać spore ilości warzyw i owoców, komosę ryżową oraz hummus (potrawę przygotowaną z nasion ciecierzycy). Do wielu przypraw stosuje także ostre przyprawy, z którymi nie boi się eksperymentować. 

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak wygląda jej trening. Jest intensywny:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.