Honorata Skarbek znów poczuła lato. Pokazała szczupłe ciało na plaży. W czym tkwi sekret jej pięknego wyglądu?

Honorata Skarbek pokazała swoje wysportowane ciało na amerykańskiej plaży. Miała na sobie mocno opinający strój kąpielowy, który podkreślał jej kształty. W czym tkwi sekret pięknego wyglądu piosenkarki?

Honorata Skarbek może pochwalić się naprawdę szczupłym ciałem. Jest to efekt jej ciężkiej pracy na siłowni pod czujnym okiem trenera personalnego, Gauera. Piosenkarka uważa także na to, co je. Najprawdopodobniej w tych dwóch aspektach tkwi sekret pięknego ciała kobiety. Również i tym razem udowodniła, że jest w świetnej kondycji. 

Honorata Skarbek pokazała szczupłe ciało na plaży

Honorata Skarbek zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w mocno opinającym jej ciało kostiumie kąpielowym. Pochwaliła się, że to już ostatnie jej dni spędzone w Los Angeles. 

 

Piosenkarka regularnie trenuje na siłowni. Jest to dla niej niezwykle wartościowy czas. Dzięki intensywnym ćwiczeniom jest w stanie pozostać w doskonałej formie i móc cieszyć się pięknym ciałem. Gwiazda ma dokładnie 170 cm wzrostu i krążą informacje, jakoby ważyła dokładnie 60 kilogramów. 

Honorata Skarbek jest ogromną inspiracją dla swoich obserwatorów. Piosenkarka nie zwalnia tempa i wciąż dąży do uzyskania idealnej sylwetki. W ostatnim czasie przeszła sporą zmianę - dzięki ćwiczeniom może pochwalić się jędrną skórą i mega płaskim brzuchem. 

Można powiedzieć, że w tak dobrej formie jeszcze nie była. Jak sama przyznaje, siłowni bardzo jej brakowało. Dzięki treningom czuje się znacznie lepiej, ma lepszą wydajność organizmu, a uśmiech częściej gości na jej twarzy. 

Angelika Mucha także trenuje u tego samego trenera, co Honorata Skarbek. Oto efekty jej treningu: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.