Ania Wendzikowska chwali się zdjęciami z urlopu. Nie próżnuje i spróbowała swoich sił w surifngu. "Możesz reklamować deski"

Od kilku dni Ania Wendzikowska wypoczywa na zasłużonych wakacjach. Dziennikarka postanowiła spróbować nowego sportu. Na załączonych zdjęciach można podziwiać wyczyny gwiazdy, która zachwyca zgrabną sylwetką.

Anna Wendzikowska mimo dwóch ciąż może pochwalić się nienaganną figurą. Dziennikarka jest bardzo szczupła i szybko wróciła do formy sprzed porodów. Sama Anna przyznaje się, że wygląda i czuje się obecnie dużo lepiej, niż 10 lat temu. Od kilku dni obserwatorzy na Instagramie mogą podziwiać egzotyczne widoki z wakacji Wendzikowskiej. Gwiazda w międzyczasie postanowiła spróbować nowego sportu.

 

Anna Wendzikowska próbuje swoich sił na desce surfingowej

Dziennikarka nie próżnuje i korzysta ze wszystkich atrakcji, jakich może wypróbować podczas urlopu. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z pierwszych lekcji utrzymywania się na desce. Trzeba przyznać, że Wendzikowska poradziła sobie naprawdę świetnie! Annie udało się zachować równowagę, która jest kluczowa podczas nauki surfowania. Fani dziennikarki zachwycają się jej sylwetką i determinacją:

Ale czad!
Super sprawa
Noo, kochana! Możesz reklamować deski
Super zdjęcia. Cudownie wyglądasz
Piękna kobieta, cudowne ciało. Podziwiam. Pani Aniu jesteś moją motywacją

- czytamy w komentarzach pod wpisem.

Anna Wendzikowska - jak dba o figurę?

Dziennikarka przyznała, że jeszcze do niedawna liczyła tylko na dobre geny. Na początku nie musiała wiele robić, aby zachować szczupłą sylwetkę i płaski brzuch. Niestety, wszystko z wiekiem ulega zmianie. Po 20 roku życia gwiazda słabo się odżywiała. Nie uprawiała żadnych sportów. Podejście do dbania o siebie Ania zmieniła po pierwszej ciąży. Zrozumiała wtedy, że "nic samo się nie zrobi" i aby zachować szczupłe ciało, trzeba zacząć ćwiczyć. Wendzikowska zdradziła, że nigdy nie była na żadnej drakońskiej diecie ani morderczych treningach. Wystarczyło zdrowe zachowanie równowagi, zwracanie uwagi na dostarczenie odpowiedniej ilości witamin, unikanie niezdrowych posiłków oraz częstsze ruszanie się na świeżym powietrzu:

Ćwiczę w domu, codziennie rano i wieczorem, zwykle nie mam na to dużo czasu, bo dzieci, bo praca, ale choćbym miała tylko 15 minut, to najważniejsza dla mnie jest ta rutyna i regularność. Praktycznie nie jem mięsa i w ogóle dbam o to, co jem. Dużo warzyw i owoców, dużo soków, dużo wody - wyznała kiedyś na swoim Instagramie Anna.

Trzeba przyznać, że figura Wendzikowskiej zachwyca. Zdrowe odżywianie z treningami oraz dobrymi genami działają cuda!

Jak trenować na świeżym powietrzu? Zobacz propozycje Agaty Dąbrowskiej!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.