Jessica Alba pokazuje trening po Święcie Dziękczynienia. Te ćwiczenia doskonale rozciągają ciało

Jessica Alba dba o swoją figurę, regularnie uczęszczając na treningi. Aktorka bardzo polubiła zajęcia z jogi. Tak przeprowadzone zajęcia przynoszą zaskakujące efekty.

Jessica Alba wciąż zachwyca szczupłą i wyrzeźbioną sylwetką. Aktorka nie zwalnia tempa i po czwartkowym świętowaniu wraca do treningów. Wraz ze swoim znajomym, Corneliusem Jonesem, zaprezentowała, jak wyglądają zajęcia z elementami jogi i stretchingu.

 

Jessica Alba pokazuje, jak wyglądają jej zajęcia z jogi

Podczas treningu można zauważyć wiele popularnych pozycji z jogi. Wśród zaprezentowanego treningu warto zwrócić uwagę na kilka układów. Ćwiczenia Jessica zaczyna od popularnej pozycji "dziecka", która doskonale wpływa na spięte mięśnie na plecach. Figura sprawia, że czujemy się zrelaksowani, a zgromadzone w mięśniach nerwy puszczają. Następnym ćwiczeniem jest "kot", pozycja rozluźnia i rozciąga całe ciało, pomaga zachować równowagę całego ciała. Usuwa też napięcie zgromadzone w barkach, którego doświadczają osoby, które spędzają większość czasu w pracy przed komputerem. Na treningu można też zauważyć, jak gwiazda ćwiczy w pozycji "psa z głową w dół" - ta figura rozciąga mięśnie pleców, wzmacnia ręce oraz pomaga wyregulować oddech; umożliwiając szybsze przepływanie tlenu pomiędzy organami i mięśniami. Cały trening Jessica kończy pozycją "deski", która wzmacnia nasze mięśnie i ćwiczy naszą wytrzymałość. 

Warto dodać, że Alba z chęcią uczestniczy w zajęciach tanecznych, dużo biega na bieżni i jeździ na rowerze. Zróżnicowane treningi to doskonały sposób na piękną sylwetkę. 

Jessica Alba zdradziła, co jest głównym składnikiem jej diety

Posiłki gwiazdy są lekkostrawne i w większości składają się z warzyw oraz nieprzetworzonych i ekologicznych produktów. Jessica uwielbia owoce i energetyczne koktajle na ich bazie. Często przyrządza smoothie z bananami i płatkami kokosowymi. Do dań używa zdrowej soli himalajskiej. Mleka zwierzęce zamieniła na napoje roślinne - jej ulubionym jest napój migdałowy. W kuchni często stosuje olej kokosowy. 

Trening na świeżym powietrzu? Zobacz, jak ćwiczy Elyse Knowles: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.