Kasia Dziurska nie zwalnia tempa nawet podczas urlopu! Instruktorka fitness podzieliła się treningiem prosto z Dubaju

Kasia Dziurska zachwyca swoją piękną sylwetką i niewyczerpalnymi pokładami energii. Trenerka fintess codziennie dostarcza motywacji i inspiracji do ćwiczeń. Tym razem pokazała, że trenuje nawet podczas urlopu.

Kasia Dziurska jest instruktorką fitness, której rozgłos przyniósł udział w popularnym tanecznym show "Dance, dance, dance". Na Instagramie gwiazdy można znaleźć mnóstwo przykładowych treningów. Kasia stara się zmotywować do działania jak najwięcej osób, zawsze podkreśla, że tylko systematyczne ćwiczenia mogą nam przynieść zadowalające efekty.

 

Kasia Dziurska ćwiczy na siłowni w Dubaju

Od niedzieli możemy śledzić na Instagramie rajskie wakacje trenerki. Dziurska zdecydowała się na urlop w Dubaju. Odpoczynek od pracy nie jest jednak wymówką na rezygnację z treningów. Kasia cały czas intensywnie ćwiczy na siłowni, o czym mogli się przekonać jej obserwatorzy w social media. Trenerka pokazała, jak wygląda jej trening. Na załączonym materiale wideo można zauważyć, że ćwiczy mięśnie nóg i pośladków oraz pleców. Zajęcia Kasia przeprowadziła na profesjonalnych sprzętach, do których dostęp mamy na siłowni. Tak przeprowadzony trening szybko przyniesie świetne efekty, jeśli będziemy prawidłowo wykonywać ćwiczenia, przy jednoczesnym wprowadzeniu zmian w naszą dietę. Kasi sylwetka prezentuje się spektakularnie, na co zwracają uwagę fani trenerki:

Piękna i prawdziwa... Bez żadnych filtrów i photoshopa
Kasiu pięknie wyglądasz
Ale ciało!
Świetnie wyglądasz. Kozacka siłownia

- czytamy zamieszczone pod wpisem komentarze. 

Kasia Dziurska wydaje książkę

Tydzień temu trenerka fitness pochwaliła się, że już wkrótce w księgarniach pojawi się książka jej autorstwa. Kasia przyznała się do swoich problemów zdrowotnych, z którymi walczyła przez wiele lat. Dziurska postanowiła podzielić się swoją historią oraz sposobami, jak dostosować ćwiczenia i dietę do walki z chorą tarczycą. Książka Kasi powstała przy współpracy z dietetyczkami, aby wszystkie zawarte w niej informacje były rzetelne. Ogłaszając tę informację Dziurska nie kryła wzruszenia i dziękowała narzeczonemu za okazane wsparcie przy pracy nad projektem:

Dzięki Emilianowi mam już odwagę powiedzieć Wam o tym. To mój narzeczony zainspirował mnie do stworzenia cudownego projektu, który – jestem przekonana – pomoże wielu z Was, tak samo jak pomógł mnie!

- czytamy pod wspomnianym wpisem Kasi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.