Karolina Pisarek motywuje do ćwiczeń przed świętami. Gosia Gałkowska pilnuje formy modelki

Karolina Pisarek stara na bieżąco motywować swoich obserwatorów na Instagramie do aktywnego i zdrowego stylu życia. Jej fani regularnie mogą podziwiać wyczyny modelki na siłowni.

Karolina Pisarek, jak na modelkę przystało, intensywnie pracuje nad swoją figurą. Dziewczyna regularnie ćwiczy na siłowni pod okiem trenerki osobistej, Gosi Gałkowskiej. Pisarek nie zwalnia tempa nawet w okresie przedświątecznym, co jest dodatkowym zastrzykiem motywacji dla wszystkich, którzy planują  pracować nad swoją kondycją.

Zobacz wideo

Karolina Pisarek podzieliła się nowym treningiem

Uczestniczka jednej z polskich edycji "Top Model" udowodniła, że po programie można zajść naprawdę daleko. Pisarek bierze udział w wielu kampaniach i sesjach zdjęciowych. Praca nadaje życiu szybkiego tempa. Przy intensywnych dniach, Karolina pamięta o zdrowym odżywianiu oraz ćwiczeniach, które pozwalają utrzymać wysportowaną, szczupłą sylwetkę i świetną kondycję. Na zaprezentowanym wideo widzimy ćwiczenia modelujące mięśnie pośladków, nóg oraz brzucha i ramion. Trening jest intensywny i angażuje do pracy wiele partii mięśni jednocześnie. Karolina nie poddaje się i ćwiczy w rytm muzyki.

Pisarek na zajęciach wykorzystuje gumy treningowe oraz matę, które można kupić za niewielkie pieniądze w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie sportowym. Przedstawione ćwiczenia można powtórzyć ze wspomnianym sprzętem w domu. Modelki podczas treningu pilnuje jedna z ulubionych trenerek personalnych gwiazd, Gosia Gałkowska, z którą ćwiczy również inna uczestniczka "Top Model", Karolina Gilon.

Modelka dba o to, by treningi były regularne. Oprócz zajęć na siłowni lubi ćwiczenia rozciągające i jogę, którą ćwiczy nawet podczas urlopu. 

Dieta Karoliny Pisarek

Karolina pilnuje, aby w jej jadłospisie znalazły się pełnowartościowe posiłki, które dostarczą odpowiednie składniki odżywcze. Dodatkowo Pisarek musi unikać nabiału i glutenu, ze względu na chorą tarczycę. Codziennie spożywa duże ilości warzyw i owoców. Jej posiłki są lekkostrawne i energetyczne. Niedawno Karolina przyznała się, że jest na diecie pudełkowej - dzięki temu może być spokojna o alergeny i odpowiednią ilość dostarczanych kalorii. 

Gosia Gałkowska pokazuje, jak efektywnie ćwiczyć na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.