Victoria Beckham jest w świetnej formie. Zachwyciła fanów na Instagramie roztańczonym wideo. Piosenka jest wyjątkowa

Victoria Beckham od wielu lat jest wzorem dla kobiet. Jej piękna figura to efekt treningów i dobrze dobranej diety. Ostatnio na Instagramie gwiazda podzieliła się wesołym wideo, na którym pokazuje, jak tańczy z synem do piosenki Spice Girls.

Victoria Beckham może pochwalić się szczupłą i wysportowaną sylwetką. Gwiazda jest niezwykle zapracowana. Była Spice Girl i projektantka udowadnia, że mimo szybkiego trybu życia da się pracować nad figurą oraz pilnować zdrowej diety. W ostatnim wpisie na Instagramie możemy zobaczyć, że Beckham posiada dystans do samej siebie.

 

Victoria Beckham zachwyca szczupłą figurą

Na pokazanym wideo widzimy roztańczonych Victorię i jej syna Romea w kuchni. Można zauważyć, że mają ze sobą świetny kontakt. Gwiazda pokazała się w sportowym ubraniu. Szczupła figura i radosny taniec bizneswoman zachwyca obserwatorów na Instagramie:

Kocham to!
Super!
Twoja rodzina jest niesamowita!
Najlepsza rzecz, jaką widziałam z rana!

- czytamy pod wpisem Victorii. W jaki sposób gwieździe udaje się zachować tak świetną formę?

Victoria Beckham regularnie ćwiczy i pilnuje diety

W dawniejszym wpisie na Instagramie Victoria przyznała się, że ćwiczy co najmniej sześć razy w tygodniu. Jednym z jej ulubionych zajęć jest trening cardio. Beckham codziennie rano uprawia jogging, zwykle jej trasa liczy około pięciu kilometrów. W utrzymaniu zdrowej sylwetki pomagają również ćwiczenia rozciągające i joga.

Przy intensywnym trybie życia oraz regularnych treningach niezbędna jest odpowiednia dieta, która dostarczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Victoria stawia na produkty bogate w białko. Wykluczyła z jadłospisu cukier oraz potrawy typu fast food. Codziennie spożywa dużo warzyw i owoców oraz koktajli, które dostarczają zastrzyku energii, a także pozytywnie wpływają na stan skóry. 

Beckham zawsze podkreśla, że przy zachowaniu szczupłej sylwetki bardzo ważna jest systematyczność oraz pilnowanie właściwej diety. Jak widać, sposoby na idealną figurę sprawdzają się u Beckham, czego dowodem może być między innymi jej rozciągnięte ciało. Swoje możliwości Victoria zademonstrowała w programie Ellen DeGeneres, powtarzając imponującą pozę sprzed lat. 

Jak ćwiczyć jogę w domu? Zobacz ćwiczenia Anny Skury: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.