Ewa Chodakowska rusza z kolejnym projektem. Efekty pracy trenerki poznamy już na święta

Ewa Chodakowska dopiero wróciła z wakacji, a już pracuje kilkanaście godzin dziennie. Na Instagramie podzieliła się z fanami radosną informacją zakończenia pracy nad kolejnym projektem.

Ewa Chodakowska prowadzi wiele projektów. Nie bez powodu trenerka zajęła drugie miejsce w prestiżowym rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. Trenerka aktywnie udziela się w sieci, pokazując efektywne treningi oraz diety. Niedawno ogłosiła zakończenie pracy nad nowym pomysłem, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie.

 

Ewa Chodakowska skończyła pracę nad książką

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, fanki Chodakowskiej będą mogły nabyć swój egzemplarz już na święta. Ewa podzieliła się radosną informacją na Instagramie:

Jest kilka tematów niespodzianek, którymi mogę się już z Tobą podzielić. Właśnie zamknęłam materiał do nowej książki, która jutro idzie do druku. To taki pierwszy materiał na rynku. Ta książka to nasze trzymiesięczne wyzwanie, które ruszy od Nowego Roku - książka która będzie jednocześnie Twoim zeszytem ćwiczeń - w środku, każdego dnia, znajdziesz zadanie domowe do wypełniania 

- czytamy w poście Chodakowskiej. Dzięki propozycji trenerki posiadać książki będzie mógł śledzić swoje postępy w ćwiczeniach. Jak widać, trenerka wciąż ma głowę pełną pomysłów i stara się cały czas dostarczać nowych inspiracji. Dodatkowo, oprócz książki Chodakowska skończyła układanie kolejnego planu treningowego o nazwie "Dream Body". Fani nie kryją zachwytu i nie mogą się doczekać, kiedy zdobędą swój egzemplarz:

Nie mogę się doczekać tych, nowości i programu! Znając Ciebie będzie po prostu Sztos!
O jej książka, ale super! Już wiem co znajdzie się u mnie pod choinka! Czekam. Ewa nie przestajesz zaskakiwać!
Aaaa! Tak, tak, tak! Nowy program, książka i warsztaty w 2020. No czego można jeszcze chcieć? Czekam z zapartym tchem na premiery, z pewnością od razu stanę się szczęśliwą posiadaczką

- czytamy pod wpisem trenerki. 

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła, jak wygląda jej trening na siłowni. Pokazała dokładny plan ćwiczeń: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.