Iskra Lawrence spodziewa się dziecka. Właśnie pokazała jak trenuje. "Ruch w czasie ciąży jest tak samo wskazany, jak słuchanie swoich potrzeb"

Iskra Lawrence to popularna modelka plus size, które spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Dziewczyna nie zamierza jednak przerywać swoich rytuałów treningowych. Pokazała, jak stara się ruszać i jednocześnie słuchać swoich potrzeb.

Iskra Lawrence przyznała, że pragnie słuchać swojego ciała i dostosowuje do niego natężenie treningów. Modelka chce pozostać w dobrej kondycji i robi wszystko, by jej organizm czerpał jak najwięcej z tej aktywności fizycznej. 

Iskra Lawrence pokazała swój trening w czwartym miesiącu ciąży

Iskra Lawrence przyznała, że właśnie minęło 21 tygodni od momentu jej zajścia w ciążę. Choć modelka czuje się znacznie inaczej niż wcześniej, bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swojego stanu. Nie pozostaje obojętna na sygnały, jakie wysyła jej ciało, jednak zmusza je do pracy na wysokich obrotach. Jak przyznała, to był jeden z lepszych treningów, na jakich była do tej pory. 

 

Modelka wybrała się na trening dla kobiet w ciąży, na którym miała okazję sprawdzić się podczas rozciągania z użyciem specjalnych gum. To ćwiczenie zostało przygotowane dla kobiet, które spodziewają się dziecka, chociaż mogą je z powodzeniem wykonywać także i te nie będące w ciąży. 

Iskra Lawrence pochwaliła się także, że nie straszne jej ćwiczenia, które angażują wszystkie partie ciała. Dziewczyna niejednokrotnie udowadniała już, że plus size może być także promowane w wersji fit. Tym razem jej trening może stać się motywacją dla kobiet, które pragną pozostać także aktywne w czasie ciąży, ale nie do końca wiedzą, jak taki bezpieczny ruch wprowadzić do swojego życia. 

Ćwiczenia z gumami można wykonywać zarówno na dolne partie ciała, jak i na te górne. Wszystko zależy od tego, na których nam bardziej zależy i które wymagają większej pielęgnacji. 

Joanna Jabłczyńska także lubi eksperymentować. Tym razem pokazała swój trening z wykorzystaniem Space Strech:

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.