Martyna Wojciechowska pokazała ćwiczenia 72-letniej wielbicielki crossfitu. Jesteśmy pod wrażeniem

Martyna Wojciechowska udostępniła na swoim Instagramie niezwykły trening w wykonaniu 72-letniej Amerykanki. Przedstawione nagrania są dowodem na to, że ćwiczyć można w każdym wieku!

"Pasja nie zna wieku" - napisała w najnowszym poście na Instagramie Martyna Wojciechowska. Podróżniczka postanowiła przedstawić historię 72-letniej Amerykanki, Lauren Bruzzone, która od 12 lat codziennie przychodzi na trening. Ćwiczenia wykonywane przez kobietę robią spektakularne wrażenie.

 

Lauren Bruzzone zaskakuje swoją kondycją

Bohaterka wpisu Wojciechowskiej to 72-letnia Lauren Bruzzone. Była prawniczka 12 lat temu postanowiła zacząć ćwiczyć crossfit. Już od pierwszego dnia pokochała treningi i od tamtej pory nie opuściła ani jednych zajęć. Jak pokazuje historia Lauren - na zmianę trybu życia i sport nigdy nie jest za późno. Na załączonych materiałach wideo widzimy dojrzałą kobietę, która bez problemu podciąga się na drążkach, podnosi ciężary i robi pompki. Zaprezentowane ćwiczenia mogłyby sprawić kłopot dużo młodszym osobom. Lauren Bruzzone posiada niesamowitą kondycję oraz mnóstwo siły i energii. Szczupła figura kobiety jest godna pozazdroszczenia! Pod postem Wojciechowskiej pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych obserwatorów dziennikarki:

Wow, aż brak słów!
Szacun, sama trenuję crossfit i bym tak nie dała rady
Co za kobieta
To mam jeszcze czas, żeby zacząć. Pełen szacunek i piękny przykład i motywacja na poniedziałkowy poranek

- czytamy pod wpisem Martyny Wojciechowskiej. 

Niesamowita kondycja 72-letniej Amerykanki

Wszyscy są pod wrażeniem kondycji, siły i motywacji 72-letniej mieszkanki Connecticut. Jakiś czas temu Lauren udzieliła wywiadu "Good Morning America", gdzie przyznała, że:

Treningi crossfit to nie było coś, czego bym się spodziewała po sobie piętnaście lat temu

- wyznała Lauren. 

Często na siłowni widzę młodszych ludzi, którzy podnoszą cięższe obciążenie, staram się zbliżyć się do ich poziomu

- dodała Amerykanka.

Jesteśmy zachwyceni i z niedowierzaniem oglądamy wyczyny 72-letniej Lauren Bruzzone. Po obejrzeniu jej zajęć na siłowni trudno znaleźć wymówkę, dlaczego samemu zdarza się odpuścić trening. Lauren Bruzzone wykonuje popularny i szybko przynoszący efekty crossfit. Na ten rodzaj treningu składają się ćwiczenia wytrzymałościowo-siłowe, które m.in. pozytywnie wpływają na układ krążenia, kondycję, równowagę, koordynację oraz wytrzymałość siłową. Takie zajęcia pozytywnie wpłyną na całe ciało. Poziom zaawansowania można dostosować do naszej wyjściowej kondycji. 

Anna Dereszowska udostępniła swój trening na siłowni. Zobacz, jak ćwiczy aktorka: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA