Trener Jennifer Aniston i Rihanny zdradził szczegóły ich treningu. Już wiemy, czemu aktorka zawdzięcza piękną sylwetkę. Jej dieta nie wydaje się trudna

Zarówno Jennifer Aniston, jak i Rihanna, mogą pochwalić się zadbanym ciałem. Ich trener zdecydował się zdradzić szczegóły treningu swoich podopiecznych.

Jennifer Aniston w tym roku skończyła 50 lat. Choć Rihanna jest od niej młodsza o 19 lat, to obie mogą pochwalić się świetną kondycją i pięknym ciałem. Obie też zachwycają szczupłymi sylwetkami i mocno zaznaczonymi mięśniami. Ich trener, Sebastein Lagree, zdecydował się ujawnić, jak wygląda trening jego podopiecznych. Wieloma faktami możecie być naprawdę zaskoczeni. 

Trener Jennifer Aniston i Rihanny zdradził szczegóły treningu swoich podopiecznych 

Sebastein Lagree to jeden z bardziej znanych trenerów gwiazd. Jest on szczególnie znany ze swoich 25-minutowych intensywnych ćwiczeń. Są to świetne treningi wytrzymałościowe o niskiej intensywności. 

Jennifer Aniston uwielbia ćwiczenia na różnego rodzaju maszynach. Trening na klatkę piersiową jest jej ulubionym. Jak sam przyznaje, najważniejszy jest zdrowy tryb życia i dobre odżywianie. 

W przypadku Beyonce lub Rihanny, podkreśla on, że najważniejsze będzie zdrowe odżywianie i zbilansowana dieta. Dlaczego? Są one pełniejszych kształtów, dlatego także istotne są tutaj dobre prawidłowe nawyki żywieniowe. 

Podopieczne Lagree zazwyczaj ćwiczą codziennie, choć często sam trener tego nie popiera. Specjalista przyznaje także, że dzięki jasno ułożonemu planowi treningowego, jego podopieczne mają trenerów specjalizujących się w jodze, instruktorów pilates, kucharzy. Każdy z nich odpowiada za coś innego. Jego rolą jest jedynie dbanie o zdrowe nawyki żywieniowe gwiazd i koordynowanie ich ćwiczeń. 

Jennifer Aniston jest na diecie 9:1. Według jej zasad, 90 proc. dziennego jadłospisu powinno składać się z pokarmów niskotłuszczowych i niskokalorycznych, natomiast 10 proc. to tzw. „małe co nieco”, czyli drobne odstępstwa od diety. Praktykuje także codziennie jogę. Budokon to połączenie jogi ze sztukami walki. Ma na celu nie tylko zmienić wygląd ciała, ale także przywrócić równowagę wewnętrzną oraz nauczyć samoświadomości. 

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała swój trening. Jest intensywny i pobudza wszystkie partie ciała:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.