Dorota Gardias zachwyca swoją figurą. Fani dopytują o jej sposób na tak szczupłe nogi. Dziennikarka odpowiada

Dorota Gardias może pochwalić się szczupłą figurą i naprawdę zgrabnymi nogami. Fani już od dawna podziwiają jej sylwetkę, a teraz poznali sposób dziennikarki na umięśnione i zgrabne nogi.

Dorota Gardias to popularna dziennikarka, która sympatię widzów zdobyła między innymi dzięki prezentowaniu pogody w jednej ze stacji telewizyjnej. Telewidzowie docenili jej profesjonalizm i wyjątkową urodę. Ostatnio dziennikarka zorganizowała popularne q&a na swoim instagramowym profilu. Pojawiło się tam pytanie między innymi o to, jakie ćwiczenia wykonuje ich idolka. Gardias postanowiła odpowiedzieć. 

Dorota Gardias zdradza swój sposób na szczupłe nogi

Dorota Gardias od zawsze była osobą szczupłą. W 2013 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Hanię. Jako prezenterka TVN Meteo jest znana szerszemu gronu odbiorców, jednak wzięła udział także w takich programach jak "Azja Express" czy "Taniec z Gwiazdami". Wielu jej instagramowych odbiorców wciąż interesuje się jej sposobem na tak zgrabne ciało. Dziennikarka odpowiedziała na nurtujące pytanie. 

Dorota GardiasDorota Gardias https://www.instagram.com/dorotagardias/

Jak Pani dba o nogi i co ćwiczy konkretnie na nie? Są obłędne. Bardzo proszę o odpowiedź

- napisał jeden z fanów dziennikarki. 

Dorota Gardias nie zwlekała długo i zdradziła swój sposób na szczupłe nogi. 

1. Chodzę po schodach! 20 minut aż do upadłego! 2. Przysiady

- odpowiedziała. 

Jak widać, tak piękne ciało jest wynikiem regularnych ćwiczeń. Gwiazda ma dokładnie 174 cm wzrostu. Jak sama niedawno podkreślała, udało się jej wrócić do wagi 61 kilogramów. Dziennikarka nie może narzekać na swoją figurę i rzeczywiście - widać, że czuje się w swoim ciele świetnie. 

Oprócz tego stara się trzymać dietę. Gardias całkowicie wyeliminowała ze swojej diety napoje gazowane i chemiczne dodatki do potraw. Razem z córką stara się jeść jednak wszystko, wciąż w granicach rozsądku. 

Jessica Mercedes wróciła na siłownię po 4 miesiącach przerwy. Jak jej idzie? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.