Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła, jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni. Nie oszczędza się

Paulina Sykut-Jeżyna może pochwalić się nienaganną sylwetką, którą zawdzięcza regularnym treningom. Na instastories dziennikarki możemy zobaczyć, jakie ćwiczenia przynoszą tak świetne efekty.

Paulina Sykut-Jeżyna wygląda zachwycająco, a jej wysportowana sylwetka robi wrażenie. Dziennikarka nie zwalnia tempa i nie szuka wymówek od treningów. Na InstaStories gwiazdy pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć, jakie ćwiczenia przynoszą tak świetne efekty.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna intensywnie ćwiczy na siłowni pod okiem trenerki personalnej

Na załączonych materiałach wideo możemy zobaczyć, z jakich ćwiczeń składa się trening Pauliny. Można zauważyć, że są to zajęcia, które działają na wiele partii mięśni, m. in. na pośladki, nogi oraz brzuch. Paulina ćwiczy pod okiem trenerki personalnej, Karoliny Polis, która pilnuje, aby Sykut wykonywała każde ćwiczenie prawidłowo. Widać, że dziennikarka daje z siebie wszystko i dokładnie słucha wszystkich poleceń Karoliny. Dobrze przeprowadzony trening zdecydowanie szybciej przyniesie zadowalające efekty. Dodatkowo, jeśli ćwiczeń pilnuje wykwalifikowany instruktor zyskujemy pewność, że nie zrobimy sobie krzywdy - unikniemy w ten sposób naciągnięcia mięśni przy złym wykonywaniu konkretnego ćwiczenia.

Paulina Sykut-Jeżyna dba o sylwetkę

Doskonała kondycja i szczupła figura to efekty przeprowadzanych treningów oraz zdrowego trybu życia. Paulina oprócz zajęć na siłowni od czasu do czasu biega i jeździ na rowerze. Pilnuje też diety. W kwestiach zdrowego żywienia Paulina często radzi się Anny Lewandowskiej, co przyznała kiedyś w jednym z wywiadów: 

Ania ma bardzo dużą wiedzę jeżeli chodzi o żywienie i dietę. Zawsze korespondujemy na ten ten temat. Ania zawsze mi podsyła jakieś artykuły. Zawsze jest chętna do tego by doradzić i coś tam wspomóc, więc bardzo doceniam jej pomoc

- przyznała Paulina. Jak widać, odpowiednia dieta i treningi pod okiem instruktorki przynoszą świetne efekty. Paulina może pochwalić się wysportowaną, zdrową sylwetką, która zachwyca fanów dziennikarki. 

Tak ćwiczą gwiazdy. Zobacz trening na siłowni Jessici Mercedes: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.