Małgorzata Reysner przedstawia poranny trening na piękne nogi. Te ćwiczenia wykonasz wszędzie

Gosia Reysner już od poniedziałkowego poranku zachęca swoich obserwatorów do aktywnego trybu życia. Ty razem trenerka pokazuje ćwiczenia na piękne nogi.

Gosia Reysner jest jedną z członkiń Healthy teamu Anny Lewandowskiej. Trenerka fitness prowadzi swój kanał na Youtubie, a na Instagramie publikuje fragmenty swoich treningów. Tym razem Reysner pokazała, jakie ćwiczenia wykonywać, aby wzmocnić mięśnie nóg.

 

Gosia Reysner pokazuje ćwiczenia na nogi

Na przedstawiony trening składają się cztery efektywne ćwiczenia, które można wykonać w domu, nie posiadając żadnego specjalistycznego sprzętu. Trenerka fitness zaleca, aby ćwiczenia wykonać w trzech seriach. Każde z nich wykonujemy przez 45 sekund, po czym mamy 14 sekund na zmianę. Figury składające się na przedstawiony trening to:

1. Wykroki na prawą i lewą nogę. Jeśli chcemy wypróbować wersji zaawansowanej do wykroków dołączamy wyskoki i podkręcamy tempo wykonywanego ćwiczenia.

2. Przysiady z wykrokiem - bardziej skomplikowana wersja wcześniejszego ćwiczenia. Do wykroków dołączamy przysiad. Jeśli jednak jesteśmy mniej zaawansowani, zróbmy same przysiady.

3. Wykrok w bok, wykrok w tył - te ćwiczenia wykonujemy na obie strony ciała. Pamiętajmy o wyprostowanych plecach.

4. Skoki z przysiadem - skaczemy do przodu, następnie w pochylonej pozycji wracamy szybko na miejsce początkowe. 

Trenerka wykonała ćwiczenia z samego rana, zachęcając swoich obserwatorów do porannego treningu. Fani napisali pod wrzuconym postem:

Dobry trening.
Uwielbiam. Miłego poniedziałku.
Super trening

- czytamy pod najnowszym wpisem Małgorzaty. Czy trenerce uda się zachęcić swoich obserwatorów do ćwiczeń o poranku? 

Gosia Reysner motywuje do aktywnego trybu życia

Trenerka fitness spędza dużo czasu na zachęcaniu swoich fanów do spędzania czasu na treningach. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo porad, jak prawidłowo wykonywać proponowane ćwiczenia oraz jaką dietę stosować. Jako jedna ze specjalistek Healthy Teamu Anny Lewandowskiej pracuje przy współtworzeniu treningów i diet dostępnych w aplikacji. W "Diet by Ann" znajdziemy ćwiczenia, które poleca trenerka.

Karolina Pisarek aktywnie ćwiczy pod okiem trenerki personalnej. Zobacz, jak wygląda jej trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.