Gosia Gałkowska pokazała swój przykładowy trening na pośladki. "Możecie go wykonywać w domu lub na siłowni z wykorzystaniem gum"

Gosia Gałkowska to jedna z popularniejszych trenerek, które przygotowują ćwiczenia dla takich gwiazd jak m.in. Karolina Pisarek. Tym razem pokazała swoją propozycję treningu pośladków z wykorzystaniem gum i ciężarków.

Gosia Gałkowska przygotowała dla swoich obserwatorów trening, który skupia się na mięśniach pośladków. Do jego wykonania potrzebne są jedynie specjalne, rozciągające gumy i ciężarki. Jak sama przyznaje, ten trening można wykonywać zarówno w domu, jak i na siłowni. Trenerka dokładnie pokazała wszystkie ćwiczenia, które wcale nie są tak skomplikowane, na jakie wyglądają. 

Gosia Gałkowska pokazała swój przykładowy trening na pośladki

Gosia Gałkowska to trenerka takich gwiazd, jak Karolina Gilon czy Karolina Pisarek. Na Instagramie udowadnia, że wystarczy przeznaczyć odrobinę czasu w ciągu dnia na ćwiczenia, by uzyskać naprawdę niesamowite efekty. Przy okazji udostępnia wiele zdjęć i nagrań, które mogą posłużyć jako źródło inspiracji. Najnowszy trening jest tego najlepszym przykładem. 

 

Co ciekawe, jeden z fanów trenerki zapytał, czy długo trzeba ćwiczyć, żeby uzyskać taki efekt jak u Gałkowskiej. Trenerka postanowiła mu dokładnie odpowiedzieć. 

Ćwiczę od 16 lat, ale za cel postawiłam sobie rozbudowanie tej partii ciała dopiero 3 lata temu. Odpowiednie, systematyczne treningi plus dieta plus wytrwałość są kluczem!

- napisała. 

Jak widać, trenerka gwiazd nie zwalnia tempa i wciąż zaskakuje swoich obserwatorów. Jak sami przyznają, bardzo chętnie wykorzystują ćwiczenia z nagrań w praktyce. Gałkowska publikuje więc coraz to nowsze treningu, dostosowane do potrzeb swoich odbiorców. Na jej koncie na Instagramie możemy obserwować także zmagania jej podopiecznych na siłowni. 

Tak wyglądał ostatni trening w wykonaniu Karoliny Pisarek pod okiem trenerki Gałkowskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.