Mateusz Damięcki dba o kondycję. Zaprezentował, jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni

Mateusz Damięcki posiada wysportowaną sylwetkę z wyraźnie zarysowanymi mięśniami oraz świetną kondycję. W jaki sposób aktor dba o formę?

Mateusz Damięcki to znany polski aktor telewizyjny, teatralny i dubbingowy. Rola w filmie "Kochaj i tańcz" pokazała, jakimi umiejętnościami sprawnościowymi może pochwalić się aktor. Damięcki posiada wysportowaną sylwetkę i doskonałą kondycję. Ostatnio na Instagramie gwiazdor zaprezentował, jak wygląda jego trening na siłowni.

 

Trening Mateusza Damięckiego

Fani aktora na Instagramie mogli zobaczyć, jakie ćwiczenia pozwalają Mateuszowi utrzymać kondycję: 

skakanka, barki, plecy, klatka, bic i fajny brzuch

- napisał Damięcki pod zamieszczonym postem. Zaprezentowany trening wpływa na wszystkie mięśnie. Na początku, w ramach rozgrzewki Mateusz ćwiczył skoki na skakance. Wbrew pozorom, taki trening doskonale wpływa nie tylko na mięśnie nóg, lecz także na układ krążenia, wzmacnia stawy i kości, a także poprawia wydolność oddechową. Kolejne zdjęcia przedstawiają ćwiczenia głównie na ramiona, plecy oraz ręce. Widać, że wykonywane ćwiczenia nie przynoszą Damięckiemu większego problemu. Dla wszystkich osób, które pragną zrzucić parę zbędnych kilogramów, przyda się informacja, że skoki to świetna rozgrzewka, która już na początku treningu pomoże nam pozbyć się zbędnych kalorii. Intensywne skakanie przez pół godziny pomoże spalić 400 kalorii. 

Mateusz Damięcki zmienił wizerunek do roli

Fani aktora, którzy obserwują jego media społecznościowe na początku byli nieco zaniepokojeni; aktor przeszedł prawdziwą metamorfozę. Stał się zdecydowanie bardziej umięśniony, zmienił fryzurę. Przez ostatnich kilka tygodni Damięcki pracował na planie filmu "Furioza", gdzie wcielił się w inną niż dotychczas rolę. Aby zagrać gangstera aktor musiał popracować nad sylwetką i "przypakować". Gwiazda wywiązała się ze swoich obowiązków i w parę miesięcy zmieniła się nie do poznania. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem przemiany i czekamy na efekty pracy nad nowym filmem. 

Michał Szpak regularnie chodzi na siłownię. Tak wygląda jego trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.