Ashley Graham pozuje nago w zaawansowanej ciąży. Zdjęcie jest naprawdę odważne

Ashley Graham jest w ósmym miesiącu ciąży.  Niedługo powinno nastąpić rozwiązanie, a modelka plus size zamieściła właśnie zdjęcie. Kobieta pozuje na nim zupełnie nago, zasłaniając dłonią jedynie piersi.

Ashely Graham intensywnie ćwiczy w czasie ciąży, by nie wyjść z formy. Pozostaje aktywna fizyczna i udowadnia to na wielu nagraniach zamieszczanych na Instagramie. Dzieli się nimi także jej prywatna trenerka. Dziewczyna już niedługo powinna urodzić swoje pierwsze dziecko, jednak widać, że nie ma zamiaru zwalniać tempa aż do porodu. Pokazała zdjęcie, które może wzbudzić wiele kontrowersji. Modelka w ten sposób świętuje Dzień Dziękczynienia. 

Ciężarna Ashely Graham na zupełnie nagim zdjęciu

Ashley Graham jest w ósmym miesiącu ciąży. Niedługo powinna urodzić, jednak ostatnio opublikowała zdjęcia, na których widać jak obchodzi Święto Dziękczynienia, jedno z najważniejszych w tradycji USA. Modelka pokazała, co znalazło się na jej talerzu. Był tam obowiązkowy kurczak i zdrowe warzywa. Jednak nie te kadry wywołały największe emocje wśród odbiorców. Dziewczyna zamieściła zdjęcie, na którym jest zupełnie naga. 

Ashley GrahamAshley Graham https://www.instagram.com/ashleygraham/?hl=pl

Ashley Graham już od pewnego czasu pozostaje mocno kontrowersyjną osobą w świecie social mediów. Spowodowane jest to głównie dodawaniem odważnych zdjęć, które pokazują jej sylwetkę. Otwarcie mówi o swojej wadze i udowadnia, że absolutnie nie wstydzi się swojego ciała. Mogą z niej brać przykład inne dziewczyny, które - być może - borykają się z dodatkowymi kilogramami. 

Graham regularnie ćwiczy także jogę. Uwielbia ten rodzaj sportu, ponieważ pozwala on jej się odstresować i świetnie rozciąga całe ciało. Mięśnie stają się wtedy wypoczęte, a organizm zyskuje chwilę na złapanie oddechu. Można stwierdzić, że modelka nie stroni zarówno od siłowni, jak i ćwiczeń wykonywanych w domu nawet pomimo tego, że jest już w ósmym miesiącu ciąży. 

Tak Ashley Graham ćwiczyła w domu na początku ciąży:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.