Gigi Hadid pokazała, co zjadła z okazji Święta Dziękczynienia. Porcje robią wrażenie. To naprawdę sporo, jak na tak szczupłą modelkę

Gigi Hadid jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Jej ostatnia kolacja może zadziwić wiele osób - nie należy do niskokalorycznych.

Gigi Hadid ma 24 lata, a zna ją cały świat. Dziewczyna w 2016 roku została ogłoszona Modelką Roku podczas Fashion Awards. Jest jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie. Gigi zachwyca nie tylko urodą, lecz także sylwetką, o którą musi nieustannie dbać. W ostatni czwartek listopada gwiazda postanowiła zrobić wyjątek. Jak wyglądała kolacja Gigi w Święto Dziękczynienia?

Gigi Hadid - kolacjaGigi Hadid - kolacja Gigi Hadid - Instagram

Jak wygląda posiłek Gigi Hadid?

Na talerzu supermodelki znalazła się duża porcja różnych warzyw, pieczywo oraz klopsy. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego indyka, który został podany z apetycznie wyglądającym sosem. Na InstaStories Gigi można było zobaczyć wiele różnych ciast i ciasteczek, które własnoręcznie przyozdobiła. 

Modelka w wielu wywiadach podkreślała, że w jej diecie znajdują się tłuszcze. Chociaż dzień zaczyna od czarnej kawy, później uwielbia zjeść na śniadanie jajecznicę z boczkiem i grzankami. Na przekąskę w porze lunchu gwiazda spożywa ulubione owoce. Ostatni posiłek Hadid spożywa około godziny osiemnastej. Jeśli ma wtedy chwilę wolnego, stara się zjeść pełnowartościową obiadokolację. Gdy akurat jest w pracy stawia na koktajle owocowe, które zawierają mnóstwo witamin. Jak widać, na co dzień modelka dba o jadłospis. Czasem, tak jak w Święto Dziękczynienia, pozwala sobie na drobinę szaleństwa. 

Trening Gigi Hadid

Aby pozostać w formie, Gigi musi pamiętać o regularnych ćwiczeniach. Jak trenuje modelka? Fani Hadid wiedzą, że od dziecka związana jest ze sportem. Jeśli tylko ma okazję, ćwiczy elementy boksu, siatkówkę, jazdę konną oraz fitness. Trening fitness, w połączeniu z boksem może przynieść naprawdę znakomite rezultaty. Takie łączone zajęcia powodują, że rzeźbimy sylwetkę, poprawiamy kondycję, a przy okazji szybciej spalamy nadprogramową tkankę tłuszczową. 

Jak poprawić swoje wyniki na siłowni? Spróbuj urozmaicić treningi! Wypróbuj Taekwondo fitness:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA