Joanna Jabłczyńska ćwiczy na dworze. Jej trening robi wrażenie

Joanna Jabłczyńska jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie potrafią spędzać czasu wolnego leniuchując. Aktorka udowadnia, że zawsze można znaleźć czas na trening.

Joanna Jabłczyńska uwielbia aktywnie spędzać czas. Gwiazda jest fanką wielu dyscyplin sportowych, o czym wiedzą z pewnością jej obserwatorzy na Instagramie. Aktorka dzieli się w sieci zdjęciami ze swoich treningów. Tym razem Jabłczyńska pokazała, jak ćwiczy na dworze. 

 

Joanna Jabłczyńska aktywnie trenuje na świeżym powietrzu

Aktorka udowodniła, że zła pogoda nie może być wymówką do pozostania w domu. Niska temperatura i pochmurne niebo nie stanowią dla Jabłczyńskiej przeszkody do treningu na zewnątrz. Od samego ranka gwiazda spędzała czas na dworze. Tym razem postawiła na ćwiczenia z wykorzystaniem podnoszenia ciężarów. Dodatkowo aktorka, aby jeszcze bardziej zmotywować swoich obserwatorów do ćwiczeń udostępniła na Instagramie informację o kodzie zniżkowym na sprzęt sportowy. Specjalnie z okazji trwającego Black Friday.

Joanna Jabłczyńska trenuje i olśniewa swoją piękną sylwetką

Gwiazda serialu "Na Wspólnej" prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Trenuje na dworze, jeśli tylko ma okazję jeździ na nartach i snowboardzie. Od wielu lat wyczynowo jeździ na rowerze, uprawia też jogging. Uprawianie sportów przynosi świetne rezultaty. Jabłczyńska może pochwalić się szczupłą figurą i umięśnionym brzuchem. Joanna bierze udział w biegach z przeszkodami i maratonach. Uwielbia próbować nowych dyscyplin sportowych. 

Joanna Jabłczyńska - dieta

Aktorka po wielu latach jedzenia mięsa postanowiła zmienić swój sposób odżywiania. Przyznała się, że jest teraz na diecie wegańskiej. Raz na pewien czas dopuszcza jednak produkty zwierzęce, takie jak owoce morza oraz jajka. W jej jadłospisie można znaleźć wiele zielonych warzyw, zdrowe zielone koktajle, kolorowe sałatki oraz zupy warzywne. Ulubionym przysmakiem aktorki jest ryż z owocami.

Joanna Jabłczyńska ćwiczy z wykorzystaniem nietypowego sprzętu sportowego. Zobacz, czym jest Space Stretch: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.