Anna Lewandowska wprowadza nowość do swojej aplikacji. Dostępny będzie kolejny plan treningowy. To dobra wiadomość dla fanek jogi

Anna Lewandowska rozszerza ofertę programów treningowych dostępnych w jej aplikacji. Tym razem zamieściła w niej rozbudowany plan jogi, który pozwoli się wyciszyć i rozluźnić ciało.

Anna Lewandowska wciąż urozmaica swoje produkty i właśnie ogłosiła, że będzie poszerzać ofertę treningów dostępnych w jej aplikacji. Jej użytkowniczki będą miały okazję spróbować treningów przygotowanych przez jedną z dziewczyn współpracujących z drużyną trenerki. Ewelina Godlewska to doświadczona nauczycielka jogi. 

Anna Lewandowska wprowadza nowość do swojej aplikacji - tym razem to joga

Anna Lewandowska zaskakuje swoich fanów na każdym kroku. Wiele trenerek z okazji Black Friday wprowadziło sporo promocji na swoje produkty. Tym tropem poszła także i Lewandowska, jednak poszła o krok dalej. Przygotowała specjalny trening jogi dla wszystkich użytkowniczek jej aplikacji. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Trenerka pochwaliła się wprowadzanymi nowościami na swoim koncie na Instagramie. Nie kryła zadowolenia z przekazywanych informacji i jak sama podkreśliła, wprowadzone zmiany powstały na skutek licznych próśb ze strony jej obserwatorek. 

Anna Lewandowska skierowała swój wpis do osób, które pozostają aktywne fizycznie i pragną spróbować nowego rodzaju treningów lub po prostu nie wyobrażają sobie dnia bez porządnego rozciągnięcia się. Aktywność fizyczna jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, dlatego trenerka tak duży nacisk kładzie na jakikolwiek ruch dostosowany do indywidualnych potrzeb. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.