Anna Lewandowska w ciąży ogranicza kawę. Co poleca zamiast niej? Zdrowe zamienniki. Zdradziła też, czym pobudza się Robert

Anna Lewandowska niedawno wspólnie z mężem ogłosiła, że już za kilka miesięcy ponownie zostaną rodzicami. Trenerka nie rezygnuje z aktywności fizycznej, ale w wywiadzie dla "Bild" zdradziła, że pije znacznie mniej kawy. Jak zatem w inny sposób się pobudza?

Anna Lewandowska 4 maja 2017 roku po raz pierwszy została mamą. Wtedy na świecie pojawiła się jej córka Klara. Będąc w ciąży na swoim blogu i Instagramie doradzała przyszłym mamom w kwestii żywienia, czy treningu. Lewandowska nagrała nawet płytę dla przyszłych mam "Healthy Mama". Media zaczęły już spekulować, czy za kilka miesięcy na świecie pojawi się druga córeczka pary, czy tym razem syn. Na razie ani Anna Lewandowska, ani Robert nie zdradzili płci przyszłego potomka. 

Lewandowska jednak w wywiadzie dla niemieckiego magazynu "Bild" zdradziła coś innego. Ania przyznała, że będąc w obecnym stanie, zmniejszyła ilość pitej kawy, ale znalazła inne zamienniki tego napoju. Jakie? 

Co Anna Lewandowska pije w ciąży zamiast kawy? 

Choć obecnie mówi się, że kobiety ciężarne kawę w ciąży mogą pić, oczywiście w odpowiednich ilośiach, to niektóre przyszłe mamy wciąż rezygnują z picia tego napoju, bądź robią to w mniejszej ilości. Również żona Roberta Lewandowskiego postanowiła ograniczyć picie czarnej kawy, a jeżeli już się na taką decyduje to z odrobiną mleka migdałowego. W rozmowie z "Bild" Ania zdradziła jakie napoje z kofeiną spożywa Robert i co ona pije w ciąży. Ciekawi? Zobaczcie sami. 

 
Mój mąż pije Yerba Mate. To rodzaj energetyzującej herbaty z Ameryki Południowej. Ponieważ jestem w ciąży, nie mogę teraz pić tyle kawy. Ale zwykle spożywam czarną kawę, czasami z odrobiną mleka migdałowego. Od czasu do czasu biorę również guaranę, piję yerba mate, herbatę matcha

- opowiada Anna Lewandowska.

Kiedy Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko? 

Na początku listopada Robert Lewandowski zdradził, że jego żona jest w czwartym miesiącu ciąży. Z tego możemy wywnioskować, że prawdopodobnie drugi potomek pary pojawi się na świecie pod koniec marca 2020 roku. 

Lewandowska na Instagramie wspomniała, że teraz czuje się dobrze i mamy nadzieję, że ten stan pozostanie z nią do samego rozwiązania. 

Zobaczcie, co Anna Lewandowska powiedziała nam w "Przerwie na kawę" o drugim dziecku na początku września! 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.