Jennifer Lopez pochwaliła się zdjęciem ze Święta Dziękczynienia. Przez dietę zrezygnowała z najważniejszej potrawy

Wczoraj za oceanem zagraniczne gwiazdy obchodziły Święto Dziękczynienia. Na stołach zagościły same pyszności. Jennifer Lopez postanowiła pokazać zdjęcia ze swojej kolacji. Na stole Lopez nie pojawiła się tradycyjna potrawa.

Jennifer Lopez wspólnie z rodziną obchodziła wczoraj jedno z ważniejszych amerykańskich świąt. Kolacja na Święto Dziękczynienia jest chwilą wytchnienia i możliwością spędzenia czasu z rodziną. Gwiazda przygotowywała potrawy razem z partnerem i dziećmi. Patrząc na zamieszczony przez Lopez post na Instagramie można zauważyć, że czegoś brakuje. Nie pojawiła się najważniejsza potrawa!

 

Jennifer Lopez przygotowała kolację razem z narzeczonym

Na zdjęciach wrzuconych przez gwiazdę widać, że rodzina świetnie spędziła wspólny czas. Uważni obserwatorzy na pewno zwrócą uwagę, że na stole Lopez brakuje tradycyjnej potrawy, która zawsze pojawia się podczas dziękczynnej kolacji - zabrakło pieczonego indyka! Na zamieszczonych zdjęciach widzimy dużo owoców i warzyw. Wszystko dlatego, że Jennifer jest wegetarianką. Piosenkarka zawsze podkreśla, że gotuje jedynie z ekologicznych, nieprzetworzonych składników. Lopez wykluczyła ze swojej diety cukier i alkohol oraz produkty bogate w kofeinę. Widać, że stara się, aby cała rodzina jadła zdrowo.

Jennifer Lopez zachwyca swoją figurą i zdradza, w jaki sposób dba o formę

Gwiazda cały czas pracuje nad wysportowaną sylwetką. Regularnie chodzi na siłownię, często razem ze swoim narzeczonym, Alexem Rodriguezem. Aktywne treningi i zdrowa dieta sprawiają, że Jennifer może pochwalić się piękną figurą. Lopez ćwiczy pięć razy w tygodniu. Zawsze pamięta o właściwym rozgrzaniu ciała na początku zajęć. Podczas treningów wykorzystuje odpowiednie obciążenia, które kształtują mięśnie. Jennifer zawsze podkreśla, że należy też pamiętać o dostarczaniu odpowiedniej ilości wody. Piosenkarce udało się zrzucić zbędne kilogramy na co wpływ, według Lopez, miał olejek z grejpfruta. Jennifer twierdzi, że jego wąchanie powoduje zmniejszenie apetytu. 

Tak gwiazdy dbają o utrzymanie kondycji. Zobacz zajęcia na siłowni Jessici Mercedes, która ćwiczy pod okiem znanego trenera personalnego: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.