Khloe Kardashian obchodzi Święto Dziękczynienia na siłowni. Tak wygląda jej prywatne królestwo

Khloe Kardashian opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak wygląda jej siłownia w domu. Odbyła także wieczorny trening podczas Święta Dziękczynienia.

Khloe Kardashian opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak urządzona jest jej siłownia. W tle widać sporo sprzętów do ćwiczeń, z których korzystają siostry z rodu Kardashianów. Znajdziemy tam między innymi trochę mat do ćwiczeń rozciągających i ciężary. Instagramerka w ten sposób chciała celebrować także Dzień Dziękczynienia obchodzony w Stanach Zjednoczonych. 

Khloe Kardashian trenuje na swojej prywatnej siłowni

Khloe Kardashian to jedna z sióstr z rodu Kardashianów. Na swoim Instagramie publikuje sporo zdjęć, na których widać jej zgrabne i zadbane ciało. Jej trener zdradził nawet dokładne ćwiczenia, jakie wykonuje gwiazda, by móc pochwalić się tak płaskim brzuchem. Tym razem modelka pokazała się po odbytym treningu i zaakcentowała, że właśnie świętuje jeden z najważniejszych dni w Stanach Zjednoczonych. 

Khloe KardashianKhloe Kardashian https://www.instagram.com/khloekardashian/?hl=pl

Trener personalny Khloe Kardashian zdradził także, że jego podopieczna każdego ranka, tuż przed myciem zębów, wykonuje 20 pompek, 20 brzuszków i 20 przysiadów. Specjalista polecił jej robić to raz w tygodniu, jako rozgrzewkę. Później gwiazda może ćwiczyć do dwóch razy w tygodniu przez kilka tygodni. Docelowo tę rozgrzewkę należy wykonywać codziennie. Przyczynia się ona przede wszystkim do polepszenia metabolizmu. 

Z kolei dietetyk celebrytki przyznał, że Khloe zjada dziennie aż siedem posiłków. Każdy z nich jest bogaty w białko, witaminy i innego rodzaju właściwości. Dzięki nim organizm kobiety jest w stanie pracować na wysokich obrotach i podejmować nowe wyzwania. Khloe nie zwalnia tempa i intensywnie ćwiczy, by móc pochwalić się właśnie tak wyrzeźbioną sylwetką. Tylko pozazdrościć samozaparcia i motywacji!

Anna Lewandowska ćwiczy nawet z córką. Oto jak wyglądał ich wspólny trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.