Gosia Gałkowska rzuciła wyzwanie swoim obserwatorom. Będzie trwało do sylwestra i całkowicie zmieni podejście do aktywności

Gosia Gałkowska na swoim Instagramie rzuciła wyzwanie fanom i ogłosiła, że będzie ono trwało do sylwestra. Na czym polega i jaki może mieć wpływ na sylwetkę?

Gosia Gałkowska to znana trenerka personalna, która współpracuje z wieloma polskimi gwiazdami. Na sali treningowej spotyka się między innymi z Karoliną Pisarek i Karoliną Gilon. Tym razem sama postanowiła pokazać, jak trenuje i przy okazji rzuciła wyzwanie fanom. Miało ono zainspirować ich do aktywności fizycznej i zmotywować do zmiany sylwetki jeszcze przed sylwestrem. 

Gosia Gałkowska rzuciła wyzwanie swoim obserwatorom - na czym polega?

Gosia Gałkowska nie zwalnia tempa i wciąż zaskakuje swoich obserwatorów. Tym razem postanowiła zaryzykować i rzuciła im ciekawe wyzwanie. Polega ono na codziennym spalaniu minimum 50 kalorii. Kobieta zamieściła zdjęcie roweru stacjonarnego, jednak nie jest to zapewne jedyne możliwe narzędzie ćwiczeń. Trenerka chciała zachęcić do aktywności fizycznej i zainspirować do wprowadzenia zdrowego trybu życia. 

Gosia GałkowskaGosia Gałkowska https://www.instagram.com/gosia_galkowska/?hl=pl

Kto podejmuje challange? Codziennie 50 kcal. Zapisujcie sobie każdego dnia czas, przez 30 dni - akurat do sylwestra! Ostatniego dnia zobaczycie, jaki niesamowity progres zrobiliście??

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem. 

Na Instagramie Gosi Gałkowskiej można znaleźć bardzo bogatą ofertę treningów. Oprócz tego, trenerka jest otwarta na nowe wyzwania i nie zamyka się na żadne propozycje, także te ze strony fanów, którzy niezwykle żywo reagują na każdy nowy post czy nagranie. Pojawia się naprawdę wiele pozytywnych komentarzy, które dotyczą przede wszystkim formy i zaangażowania trenerki w publikowane treści. 

 Trenerka lubi dzielić się gotowymi treściami, poradami i nagranymi na siłowni treningami, które można z powodzeniem wykorzystywać jako inspirację. Aktywność fizyczna jest bardzo wskazana, tym bardziej w sezonie zimowym. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.