Joanna Koroniewska próbuje kolejnej dyscypliny sportowej. "Przedwczoraj boks, dzisiaj bieganie i łyżwy. Ciekawa jestem, co wymyślę jutro". My też

Joanna Koroniewska wciąż próbuje nowych sportów. Aktorka prowadzi bardzo aktywny tryb życia i zaraża pozytywną energią.

Joanna Koroniewska nie zwalnia tempa i codziennie zaskakuje fanów niekończącymi się pokładami energii. Aktorka niedawno po raz pierwszy spróbowała swoich sił w boksie. Teraz postanowiła się pochwalić wyczynami na lodowisku. 

 

Joanna Koroniewska próbuje swoich sił na lodowisku

Sezon na łyżwy właśnie się zaczyna. Gwiazda postanowiła nauczyć się prostych układów z figurowej jazdy na łyżwach. Aktorka wybrała się na lodowisko w towarzystwie Beaty Ścibakówny, która pokazała Koroniewskiej kilka układów.

Rozpoczęłyśmy kolejny łyżwiarski sezon! Beata to mistrzyni, ale jak już zauważyliście, jestem ambitna, więc się nie poddaję. Przesyłamy Wam energii moc! 

- napisała aktorka pod zamieszczonymi zdjęciami.

Trening na łyżwach może przynieść naprawdę zaskakujące efekty. Świetnie wpływa na mięśnie nóg, spalanie tkanki tłuszczowej oraz wyrobienie prawidłowej postawy ciała. To również doskonałe ćwiczenie równowagi. Koroniewska zachęca swoich obserwatorów na Instagramie do wypróbowania tej formy aktywności, która może przynieść dużo radości. Pod zamieszczonym wpisem pojawiły się wypowiedzi zachwyconych fanów aktorki:

Brawo. Pozdrawiam obie.
Cudowne kobiety z pięknymi uśmiechami. Zarażacie optymizmem
Ma Pani nieskończone pokłady energii! Dzieci, praca, bieganie, łyżwy. Amazing

- czytamy w komentarzach.

Joanna Koroniewska zachęca do aktywności fizycznej

Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach. Na jej Instagramie codziennie pojawiają się wpisy z dawką motywacji i pozytywnej energii. Gwiazda zachęca do uprawiania sportów. Samej Koroniewskiej przynoszą one wiele radości. Joanna regularnie biega, próbuje swoich sił w boksie. Dopinguje również swojego męża, Macieja Dowbora, który od kilku lat jest triatlonistą. Jak widać, cała rodzina aktorki pasjonuje się sportem i zdrowym trybem życia. 

Boks jest coraz popularniejszym sportem wśród gwiazd. Zobacz trening Gosi Gałkowskiej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.