Mariela Bravo pokazuje trening całego ciała. Dzięki tym ćwiczeniom szybko spalisz zbędne kalorie

Znana trenerka fitness pokazała na Instagramie trening całego ciała, który szybko przyniesie niesamowite efekty. Zestaw 10 ćwiczeń porządnie zmęczy i pozwoli na spalenie tkanki tłuszczowej.

Mariela Bravo przyciąga coraz więcej obserwatorów. Jej treningi są proste do powtórzenia - trenerka dokładnie pokazuje jak wykonać konkretne figury. Liczba fanów na Instagramie niedługo wyniesie 200 tysięcy. Trenerka fitness codziennie pokazuje inne ćwiczenia, które pomagają wyrzeźbić mięśnie i spalić zbędne kalorie. Niedawno pokazała zestaw 10 ćwiczeń na trening całego ciała. 

 

Mariela Bravo - te 10 ćwiczeń pomogą Ci w utrzymaniu świetnej sylwetki

Mariela jest autorką wielu treningów, które można samodzielnie wykonać w domu, bez użycia specjalistycznego sprzętu. Tym razem trenerka fitness zdecydowała się pokazać zajęcia na siłowni. Wszystkie przedstawione ćwiczenia wykorzystują talerz o wadze nieco ponad 11 kilogramów. Żadne z proponowanych ćwiczeń nie wymaga użycia typowego dla siłowni sprzętu. Potrzebujemy jedynie wspomnianego obciążenia. 

Czy jesteście na to gotowi? Podnieście talerz i spróbujcie zrobić trzy rundy ćwiczeń. Każdą przedstawioną figurę powtórzcie 10-12 razy

- pisze na Instagramie Mariela. Pokazane przez Bravo ćwiczenia wpływają na mięśnie całego ciała. Na zaprezentowany trening składają się figury z wypadami, kucnięciami oraz podnoszeniami ciężarka, w formie dysku. Na załączonych nagraniach wyraźnie widać, jak pracują mięśnie brzucha, rąk i pleców. Nawet po trenerce można zauważyć, że ćwiczenia nie są łatwe i wymagają użycia siły i energii. Pod postem Bravo pojawiły się komentarze fanów, którzy poczuli się zmotywowani do treningu:

Dziękuję za posty! Twoje ćwiczenia są niesamowite!
Tego treningu koniecznie trzeba spróbować!
Kocham Twoje nagrania. Twoje ciało jest świetne!
Zamienię swój 6 kilogramowy ciężarek na 8 kilogramów, jak tylko poprawię swoją kondycję!

- czytamy wypowiedzi obserwatorów pod zamieszczonym wideo.

Trenerki fitness pokazują swoje zajęcia na siłowni. Zobacz, jak ćwiczy Gosia Gałkowska: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.