Aqua Slim - co to jest? Jak stosować produkt i czy naprawdę pomoże przy odchudzaniu?

Na rynku znajdziemy wiele produktów wspomagających odchudzanie. Jednym z nich jest Aqua Slim. Jak stosować specyfik i jakie ma działanie?

Aqua Slim dostaniemy pod postacią proszku rozpuszczalnego w wodzie. Produkt zawiera wiele składników odżywczych, które pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy. Ze względu na swoje właściwości regulujące apetyt często jest stosowany przez osoby, które przeszły na dietę

Aqua Slim - jak stosować?

Proszek do rozpuszczenia w wodzie dostaniemy w różnych smakach, między innymi: cytrynowy i miętowy. Produkt jest dostępny w saszetkach. Jedną saszetkę należy rozpuścić w 1,5 l schłodzonej i niegazowanej wody. Tak sporządzony napój należy popijać w ciągu dnia. Środek zaleca się stosować przy diecie i aktywności fizycznej.

Aqua Slim - kalorie i zawartość składników 

Głównym składem preparatu są chrom, ekstrakt z Garcinia i L-karnityna. Dzięki zawartości wymienionych składników szybciej spalana jest tkanka tłuszczowa, a nasze ciało szybciej regeneruje się po przeprowadzonych treningach. Skład Aqua Slim zwiększa również wytrzymałość organizmu. Jedna 10 gramowa saszetka produktu zawiera niecałe 21 kalorii. 

Aqua Slim - efekty i działanie produktu 

Preparat wspomagający odchudzanie Aqua Slim działa na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Zawarte w nim składniki pozwalają na kontrolowanie apetytu. L-karnitynia sprawia, że możemy dłużej ćwiczyć, a długotrwały wysiłek pozwala na spalenie większej liczby kalorii i wykorzystanie odłożonych w tkance tłuszczowej kwasów, które dzięki L-karnitynie zostają przetransportowane od razu do do komórek mięśniowych. Substancja posiada również właściwości przyspieszające regenerację organizmu. Zawarty w Aqua Slim chrom powoduje stabilizację poziomu glukozy we krwi, co wpływa na odczuwanie przez nas głodu. Uregulowany poziom glukozy powoduje, że nie odczuwamy głodu, co jest ważne dla osób na diecie. 

Przy stosowaniu Aqua Slim, tak jak przy każdym innym produkcie, należy pamiętać, że jest to suplement diety. Specjaliści nie zalecają jego spożywania w czasie ciąży lub podczas karmienia piersią.

Więcej o: