Hailey Bieber ćwiczy na siłowni razem z psem. Jej trener personalny pokazał pełny trening. Umięśniony brzuch przykuwa uwagę

Trener Hailey Bieber pokazał pełny trening swojej podopiecznej. Modelka ćwiczyła na siłowni razem ze swoim psem i wyglądała na bardzo zadowoloną. Może pochwalić się pięknymi wysportowanym ciałem.

Hailey Bieber wygląda przepięknie, a wszystko to zasługa regularnych ćwiczeń i dobrze dobranej diety. Jej trener pokazał cały trening swojej podopiecznej. Modelka miała na sobie mocno opinający kostium, który idealnie podkreślał jej umięśnione ciało. To kolejny raz, kiedy możemy zobaczyć, jak ćwiczy, gdyż w przeszłości zdarzało się jej już pokazywać, jak trenuje

Hailey Bieber ćwiczy na siłowni razem z psem

Hailey Bieber pokazała się na sali treningowej z buldogiem na rękach. Jej trener personalny, Rhys Athayde, pokazał krótkie nagrania, na których widać dokładnie, jak modelka trenuje i jakie ćwiczenia wykonuje. Wyglądają na intensywne! 

 

Post z treningiem pokazał się w związku z urodzinami Hailey Bieber. Jej trener złożył jej także życzenia. Modelka trenuje z ze specjalnymi obciążeniami, a dodatkowo wykonuje ćwiczenia na mięśnie pośladków i nóg.

Treningi Hailey Bieber kładą nacisk przede wszystkim na pracę poszczególnych partii mięśni. Modelka uwielbia doskonalić mięśnie brzucha, nóg i pośladków. Jak widać, jej trening jest dość intensywny, a dziewczyna realizuje go regularnie, głównie na sali treningowej pod czujnym okiem trenera personalnego. Dla modelka najważniejszy jest ruch i nie zamierza rezygnować z treningów.

Karolina Pisarek także ma osobistą trenerkę. Tak wyglądał jej ostatni zestaw ćwiczeń: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.