Anita Sokołowska po dłuższej przerwie wraca do treningów na ściance wspinaczkowej. Przyznaje, że nie jest to łatwe zadanie

Anita Sokołowska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie, że wraca do treningów. Aktorka wyznaje, że nie jest to dla niej łatwe, gdyż ze względu na kontuzję musiała zrezygnować z ćwiczeń.

Anita Sokołowska zdobyła ogromną popularność, dzięki roli Zuzy w serialu "Przyjaciółki". Widzowie cały czas zachwycają się figurą aktorki, która z sezonu na sezon wygląda coraz lepiej. Sokołowska zawdzięcza wysportowane ciało treningom na ściance wspinaczkowej. Przez pewien czas gwiazda musiała zrezygnować z ulubionych treningów z powodu kontuzji. Ostatnio Anita poinformowała na Instagramie o powrocie do ulubionych zajęć na ściance wspinaczkowej.

 

Anita Sokołowska wróciła do ćwiczeń po dłuższej przerwie

Jak wyznała aktorka, przerwa w treningach trwała prawie dwa miesiące. Jednym z jej powodów była kontuzja gwiazdy. Teraz Sokołowska przyznaje, że powroty do ćwiczeń nie należą do łatwych. Obserwatorzy Anity dopingują swoją idolkę i dziękują za porcję motywacji:

Super, to zdjęcie będzie inspiracją dla mojego powrotu, udanego treningu i dużo endorfin po nim.
Ale powroty zawsze cieszą i warto być dumnym z samego faktu powrotu. Dasz radę!
Da Pani radę. Trzymamy kciuki. Miłej wspinaczki!
Nie są łatwe, ale i tak najtrudniej zacząć, a to już za Tobą

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem. 

Anita Sokołowska zdradziła, jak dba o sylwetkę

Aktorka zwróciła uwagę, że tempo życia i pracy nie pozwalają na regularne treningi. Jednak jeśli gwiazda ma tylko czas, chodzi potrenować na ściankę wspinaczkową. Wykonywane ćwiczenia mają doskonały wpływ na kondycję, mięśnie rąk i barków. Wzmacniają też mięśnie brzucha oraz spalają zbędne kalorie. W jednym z udzielonych wywiadów Anita żartobliwie dodała:

12 godzin w szpilkach na planie „Przyjaciółek” świetnie wyrabia mięśnie łydek

- czytamy w rozmowie Anity z magazynem "Party".

Dieta Anity Sokołowskiej

Zabiegana gwiazda wyznała, że bardzo lubi gotować, choć często nie znajduje na to czasu. Posiłki Sokołowskiej składają się ze zdrowych składników. W wywiadzie dla "Party" Sokołowska zdradziła, że jej ulubionym produktem są ryby, które przyrządza na różne sposoby dla całej rodziny. W rozmowie z magazynem "Gala" aktorka powiedziała, że:

Jedzenie jest dla mnie przyjemnością. Lubię mieszać smaki różnych kuchni. Moje ulubione to włoska (kocham pizzę!) i azjatycka

- przeczytaliśmy w wywiadzie

Różnorodne treningi polskich gwiazd - Karolina Gilon próbuje swoich sił w boksie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.