Beata Kozidrak czaruje na rajskich wakacjach. Jej sylwetka prezentuje się pięknie. Fani nie kryją zachwytu

Beata Kozidrak wygląda naprawdę świetnie, co jest też zasługą ćwiczeń i dobrze przemyślanej diety. Tym razem piosenkarka pokazała ciekawe zdjęcia z egzotycznych wakacji. Prezentuje się na nim świetnie.

Beata Kozidrak zachwyca idealną figurą. Artystka schudła dzięki stosowaniu specjalnej diety. 59-letnia gwiazda nie ukrywa, że ćwiczy głównie w domu i raczej unika siłowni na mieście.Na Instagramie zamieściła kilka ciekawych zdjęć z urlopu.

Beata Kozidrak pokazała piękną figurę na rajskich wakacjach 

Beata Kozidrak pokazała zdjęcie, na którym widać, jak wypoczywa na wakacjach. Fani artystki od razu zaczęli komentować i zachwalać nowy wygląd swojej idolki. To prawda, piosenkarka prezentuje się naprawdę świetnie.

 

Beata Kozidrak mówi, że dziennie je jedynie 1500 kcal. 59-letnia gwiazda wciąż uwielbia występować na scenie, jednak otwarcie przyznaje, że jej obecny image to efekt naprawdę wielu wyrzeczeń. 

Ćwiczę, bo tego wymaga praca na scenie. Zazwyczaj półtorej godziny spędzam w swoim domowym studiu fitness. Na mieście w siłowni bywałam, tam prywatny trener pokazał mi ćwiczenia i teraz mogę robić je w domu

- zdradziła gwiazda. 

Liderka Bajmu kilkukrotnie poczuła się gorzej ze względu na wysokie ciśnienie. Postanowiła przejść na dietę i odkąd bardziej dba o zdrowie, czuje się znacznie lepiej. Artystka przyznała, że nie jest łakomczuchem i nie potrzebuje spożywać zbyt dużej liczby słodkich przekąsek. Choć Kozidrak jest w częstych rozjazdach, stara się zjadać obszerne śniadanie. 

Piosenkarka dodała także, że zazwyczaj po koncercie jest tak zmęczona, że prawie w ogóle nie myśli o podjadaniu. Jak widać, narzucone przez artystkę rygorystyczne reguły działają! 

Rafał Mroczek pochwalił się swoim treningiem. Co ćwiczy aktor? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.