Małgorzata Socha pokazała idealne ciało. Fani są zachwyceni jej sylwetką. "Mama trójki dzieci, a taka PETARDA"

Małgorzata Socha w tym roku skończyła 39 lat i wygląda naprawdę świetnie. Jako mama trójki dzieci nie kryje tego, że codziennie dba o swoją sylwetkę. Jak sama przyznaje, ona treningu nie odpuszcza.

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Zagrała w wielu filmach, serialach, a także pojawiła się na deskach kilku teatrów. Kobieta nieustannie dba o swój wygląda i otwarcie przyznaje, że utrzymanie takiej figury po trzech ciążach wymaga od niej ciężkiej pracy. Artystka regularnie trenuje i dba o dietę

Małgorzata Socha pokazała idealne ciało

Małgorzata Socha nie stara się ukrywać tego, że za jej pięknym wyglądem nie stoją jedynie dobre geny. Aktorka spędza sporo czasu na siłowni i ćwiczy, by zachować nienaganny wygląd. Niedawno nawet wyznała, co dokładnie robi, by tak wyglądać. Tym razem zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała swój wysportowany i umięśniony brzuch. 

 
Chłodno i deszczowo, ale ja treningu nie odpuszczam!

- napisała w poście. 

To zdjęcie wywołało wśród fanów aktorki niemałe zamieszanie. Od razu pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci otwarcie chwalili kondycję i wygląd swojej ulubienicy. 

Wow jaka figura!?? 
Mama trojki dzieci a taka PETARDA
Ale chudzina się zrobiłaś!

- pisali. 

Rzeczywiście, Małgosia Socha wygląda naprawdę świetnie i otwarcie się tym chwali. Wielogodzinne treningi na siłowni przynoszą widoczne efekty. Niestety nie wiemy, ile dokładnie waży gwiazda, ale możemy przypuszczać, że na jej wagę składają się głównie mięśnie. Artystka prezentuje się świetnie i udowadnia, że można tak wyglądać, będąc zapracowaną mamą trójki dzieci. 

Małgosia Socha uwielbia także trenować na świeżym powietrzu. Tak wygląda jej jogging:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.