Rafał Mroczek pokazał nietypowy trening. Wykonuje ćwiczenia izometryczne. Wygląda świetnie, ale ćwiczy... w jeansach

Rafał Mroczek postanowił pokazać na Instagramie, jak ćwiczy. Gwiazda serialu "M jak Miłość" poleca mało znany rodzaj treningu.

Rafał Mroczek aktywnie udziela się w social mediach. Ostatnio pokazał na Instagramie coś, co na pewno zainteresuje wiele osób, które interesują się sportem i szukają sposobów na zróżnicowane treningi. Aktor pokazał, jak wyglądają treningi na sprzęcie przeznaczonym do ćwiczeń izometrycznych.

 

Rafał Mroczek zachęca do treningu izometrycznego

Najnowszy post gwiazdy serialu "M jak miłość" dotyczy ćwiczeń izometrycznych - na czym polega ich wyjątkowość? Według portalu "Medonet" jest to trening wzmacniający mięśnie, polegający na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Zaletą ćwiczeń jest fakt, że można je wykonywać będąc w rożnych pozycjach - nawet siedząc w pracy przy biurku. Trening izometryczny połączony z zajęciami na siłowni potrafi przynieść niesamowite efekty, co potwierdza Rafał Mroczek.

wzrost siły o 97% po 10 tygodniach! System ćwiczeń izometrycznych, które prowadzą do wzrostu siły, sprawności, wytrzymałości w sporcie. Wzmacniając struktury chrzęstne i ścięgniste, zabezpiecza przed kontuzjami - zapewnia aktor w swoim wpisie na Instagramie.

Postępy gwiazdy komentują obserwatorzy:

Ekstra znakomicie
Jest moc
Tak trzymaj

- czytamy pod zamieszczonym wpisem Rafała Mroczka. Gwiazdor należy do "Reprezentacji Artystów Polskich". Razem z innymi jej członkami bierze udział w meczach piłki nożnej: charytatywnych, komercyjnych oraz pokazowych. Aby dobrze wypaść podczas zawodów Mroczek musi pilnować swojej kondycji. Treningi izometryczne są świetnym elementem do utrzymania formy. 

Rafał Mroczek intensywnie trenuje

Aby utrzymać dobrą kondycję aktor uczestniczy w treningach piłki nożnej "Reprezentacji Artystów Polskich". Obserwatorzy gwiazdy mogą zobaczyć elementy z zajęć oraz zdjęcia z zawodów na Instagramie, gdzie Mroczek na bieżąco wrzuca materiały. 

Joanna Jabłczyńska lubi trenować na świeżym powietrzu. Jakie akcesoria do ćwiczeń wykorzystuje? Będziecie zaskoczeni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.