Anna Wendzikowska o czasie poświęconym sobie. Teraz znajduje chwilę na medytację i jogę. "Naprawdę dużo lepiej mi się żyje"

Anna Wendzikowska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami bardzo ważnym dla niej wyznaniem. Kiedyś była osobą bardzo zmęczoną i zabieganą. Odkąd znalazła czas na medytację i jogę, czuje się ze sobą znacznie lepiej.

Anna Wendzikowska zawsze wyglądała bardzo szczupło, jednak dopiero przyznała oficjalnie, że nigdy tak naprawdę nie ćwiczyła na siłowni. Przyszedł więc czas, by to zmienić. Prezenterka postanowiła także podzielić się swoimi przemyśleniami na temat czasu poświęconemu w pełni sobie. Teraz medytuje i uprawia jogę. Jak ta drobna zmiana wpłynęła na jej życie? 

Anna Wendzikowska medytuje i uprawia jogę

Anna Wendzikowska przyznała otwarcie, że kiedyś była bardzo zapracowaną osobą. Ciągle nie miała na nic czasu, nie dbała o równowagę. Dopiero niedawno odnalazła spokój i czas tylko dla siebie. 

 
Teraz nawet w pędzie znajduję chwilę dla siebie - na sen, na czytanie, na jedzenie, na ćwiczenia, na medytacje... na to, żeby usiąść i popatrzeć na ludzi, na ten piękny świat, pobyć tu i teraz...

- napisała pod zdjęciem. 

Anna Wendzikowska podchodzi bardzo racjonalnie do stosowanej przez siebie diety i dba o to, by zapewnić swojemu ciału odpowiednią dawkę ruchu. Postanowiła zaufać profesjonalistom i pod okiem trenera personalnego ćwiczy na siłowni i modeluje swoje ciało. Fani są zachwyceni jej wyglądem i nie kryją słów uznania. 

Pięknie wyglądasz w tym stroju!
Wygląda Pani po porostu "wow"!
O jaa, mega, zazdroszczę!

- komentowali. 

Anna Wendzikowska, choć może pochwalić się naprawdę dobrymi genami, także odpowiedzialnie podchodzi do ogólnych kwestii zdrowotnych, dzięki czemu może pochwalić się tak szczupłym ciałem. 

Również Joanna Jabłczyńska uprawia dość intrygujący sport. Jaki? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.