Ewelina Lisowska aktywnie ćwiczy na siłowni. Pochwaliła się rozciągniętym ciałem

Ewelina Lisowska nie zwalnia tempa. Intensywnie trenuje i pracuje nad swoją sylwetką i dobrą kondycją. Jak można zauważyć, ćwiczenia przynoszą świetne efekty.

Ewelina Lisowska rozpoczęła karierę muzyczną od wzięcia udziału w takich programach jak "X Factor" oraz "Mam Talent". W pierwszym wymienionym muzycznym show udało jej się dojść do półfinału. Dzięki temu o dziewczynie usłyszało wiele wytwórni - jednej spodobała się tak bardzo, że od razu zaproponowała przyszłej gwieździe kontrakt. Lisowska może się pochwalić wysportowanym ciałem. Intensywne treningi na siłowni przynoszą zadowalające efekty. Piosenkarka ma zarysowane mięśnie brzucha i jest coraz bardziej rozciągnięta, czym postanowiła pochwalić się w sieci.

Rozciągnięta Ewelina LisowskaRozciągnięta Ewelina Lisowska Ewelina Lisowska - Instagram

Trening Eweliny Lisowskiej

Artystka zdaje sobie sprawę, że aby zachować kondycję treningi są obowiązkowe. Regularne ćwiczenia przynoszą świetne efekty, dodatkowo podnoszą poziom endorfin i dodają energii:

Człowiek się poruszał i od razu lepiej się zrobiło

- komentuje na instastories Lisowska.

Piosenkarka dzięki zajęciom na siłowni pięknie wyrzeźbiła i rozciągnęła mięśnie. Jak widać na załączonym zdjęciu, niedługo Ewelina będzie mogła zrobić szpagat poprzeczny. Naprawdę niewiele brakuje! Jednym z ulubionych form treningu gwiazdy jest... kickboxing! Ta sztuka walki polega na połączeniu elementów boksu i kopnięć oraz figur samoobrony. 

Ewelina Lisowska pokazuje się bez makijażu

Ostatnio wiele gwiazd porusza temat obróbki zdjęć wrzucanych do sieci. Lisowska postanowiła również zająć stanowisko w tej dyskusji i wrzuciła zdjęcie na Instagram, na którym pokazała się bez makijażu. Do fotografii dodała komentarz.

Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty

- czytamy pod zdjęciem Eweliny.

Piosenkarka, nawet bez makijażu, wygląda promiennie. Udowadnia, że nie ma nic złego w pokazaniu naturalnego wyglądu. 

 Gwiazdy uwielbiają chodzić na siłownię. Zobacz trening Jessici Mercedes: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.