Jessica Mercedes trenuje na siłowni pod okiem doświadczonego trenera. Na siłownię wróciła po 4 miesiącach przerwy

Jessica Mercedes wróciła na siłownię po czterech miesiącach przerwy. Ćwiczy u boku trenera Gauera. Czy powrót do formy sprawia jej wiele trudności?

Jessica Mercedes postanowiła na nowo zacząć dbać o swoją sylwetkę. Influencerka pochwaliła się, że wróciła na siłownię po czterech miesiącach przerwy od ćwiczeń. Jak prezentuje się jej obecna forma i czy aktywność po przerwie przynosi jej wiele trudności? Wszystko widać na krótkich nagraniach opublikowanych przez jej trenera osobistego, Gauera. 

Jessica Mercedes trenuje na siłowni po czterech miesiącach przerwy

Jessica Mercedes to znana polska influencerka i instagramerka, która ma na swoim koncie wiele współprac ze znanymi markami z całego świata. Niedawno gwiazda pokazała swój przykładowy posiłek, a fani zaczęli zastanawiać się, czy dostarcza on dziewczynie odpowiedniej porcji energii. Tym razem mamy jasny dowód na to, że Jessica także intensywnie trenuje na siłowni

Zobacz wideo

Jak widać, treningi nie przebiegają wcale tak gładko, jakby sobie gwiazda tego życzyła. Powrót do formy po dłuższej przerwie wcale nie jest taki prosty. Na twarzy dziewczyny maluje się zmęczenie i lekkie zrezygnowanie, jednak nie zamierza się ona tak łatwo poddać. Intensywnie trenuje, by znów być w kondycji sprzed kilku miesięcy. 

Dziewczyna na śniadanie przygotowuje sobie porcję energetycznego bananowo-borówkowego smoothie, które jest prawdziwą bombą witaminową. Dodatkowo w koktajlu Jessiki znajduje się białko, które przyda się przed treningiem. Śniadanie urozmaica i osładza mango, które w połączeniu z kokosem smakuje naprawdę dobrze. Być może już niedługo będziemy mogli podejrzeć więcej szczegółów z treningu i jadłospisu instagramerki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.