Jessica Alba motywuje do treningów. Podzieliła się wideo z treningu fitness z elementami jogi

Jessica Alba może pochwalić się nienaganną, wysportowaną sylwetką. Aby utrzymać formę gwiazda dużo ćwiczy. Na Instagramie można zobaczyć, jak wygląda trening Alby, który jest łączy elementy fitness i jogi.

Jessica Alba powoli zbliża się do czterdziestki, co może zaszokować wiele osób - po aktorce nie widać upływu lat, a jej figura niczym nie odbiega od sylwetek dwudziestoletnich dziewczyn. W jaki sposób gwieździe udaje się zachować tak młody wygląd? Wiele zawdzięcza regularnym treningom.

 

Jessica Alba pokazała, jak wygląda jej trening 

W ostatnim poście na Instagramie Jessici pojawiło się nagranie, na którym można zobaczyć, jak aktorka ćwiczy jogę. Alba chce zmotywować swoich obserwatorów do ćwiczeń. Trening gwiazdy składa się z elementów jogi, połączonej z ćwiczeniami fitness. W ten sposób zajęcia nie tylko świetnie wpływają na naszą postawę i spalanie zbędnych kalorii, lecz także na samopoczucie. Joga zmniejsza poziom stresu - to doskonały sposób na rozluźnienie spiętych mięśni po pracy, lub wprawienie się w dobry nastrój rano, przed wyjściem z domu. Ćwiczenia fitness pozytywnie wpływają na kształtowanie mięśni i budowanie kondycji. 

Przepis na piękną sylwetkę według Jessiki Alby

Aktorka prowadzi aktywny tryb życia. Oprócz sesji jogi uczęszcza na zajęcia taneczne, jeździ na rowerze, uwielbia też ćwiczenia na bieżni. Pilnuje też odpowiedniej ilości wody w organizmie. Rano lubi przygotować energetyczne owocowe smoothie. Aktorka w wywiadzie dla "Byrdie" zdradziła, że jej ulubionym koktajlem jest połączenie banana, płatków kokosowych oraz czekolady i masła orzechowego. W dalszej części rozmowy Alba dodała, że w jej diecie znajduje się mnóstwo świeżych warzyw i owoców. Jessica zawsze ma w domu wodę kokosową i mleko migdałowe. Ulubionymi daniami całej rodziny Alby są lasagne, makarony oraz frytki i pieczone warzywa. Ulubioną niezdrową przekąską jest popcorn, na który pozwala sobie od czasu do czasu - z dodatkiem soli himalajskiej i oleju kokosowego. 

Oprócz diety i uprawiania sportów Jessica podkreśla, że bardzo ważna jest odpowiednia ilość snu. 

Anna Skura pokazuje, jak ćwiczy jogę w domu. Jej trening robi wrażenie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.