Joanna Koroniewska zaczęła trenować boks. W różowych rękawicach wygląda świetnie. Pokazała także płaski brzuch

Joanna Koroniewska pochwaliła się, że właśnie rozpoczęła swoją przygodę z boksem. Jest szczerze zadowolona i czeka na kolejne lekcje. Jak wyglądał jej pierwszy trening?

Joanna Koroniewska zaczęła uprawiać nowy sport. Tym razem gwiazda postanowiła spróbować swoich sił podczas pierwszej lekcji boksu. Jak wyglądał jej trening? Aktorka na zdjęciach pokazuje szczery uśmiech, więc możemy podejrzewać, że podczas zajęć wydzieliło się mnóstwo pozytywnej energii. Koroniewska, jak wiele innych kobiet, udowodniła, że boks wcale nie musi być jedynie męskim sportem. 

Joanna Koroniewska zaczęła trenować boks

Joanna Koroniewska jest osobą bardzo aktywną fizycznie. Zawodowo realizuje się zarówno na deskach teatrów, jak i w wielu ciekawych projektach. Jeśli chodzi o sportowe życie gwiazdy, próbuje ona wielu aktywności fizycznych i nie boi się nowych wyzwań. Uprawiała nawet jogging razem z córką. Może pochwalić się naprawdę wysportowanym ciałem. Tym razem zdecydowała się spróbować swoich sił na ringu. 

 

Joanna Koroniewska pierwszą lekcję boksu ma już za sobą? Jakie emocje wiąże z tym sportem? Na pewno pozytywne. Także jej obserwatorzy pozytywnie wypowiadają się o podjętym przez aktorkę wyzwaniu. 

Boks nie jest tylko męskim sportem - róż nie jest tylko kobiecym kolorem... Wszystko Nas łączy. Chociaż boks niekoniecznie. Z siłą wewnętrzną kobiet, faceci nie mają szans

- napisała jedna z fanek Koroniewskiej. 

Aktorka brała udział w wydarzeniu organizowanym pod nazwą "Boxing girls". Na Stadion Narodowy przyszło aż 270 kobiet, które pragnęły spróbować swoich sił w tym sporcie. Na treningu pojawiła się także Magda Jagnicka. To był największy zbiorowy trening boksu w Polsce. 

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska https://www.instagram.com/joannakoroniewska/?hl=pl

Joanna Koroniewska zapewne będzie kontynuowała swoją przygodę z tym sportem. Czekamy zatem na kolejne relacje z treningów. 

Także Anna Skura ćwiczy wspólnie ze swoją córką. Jakie są efekty tych treningów? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.